Home Newsy Kolejny transfer w Apple związany z telewizją
Kolejny transfer w Apple związany z telewizją
0

Kolejny transfer w Apple związany z telewizją

0

Coraz częściej w seci pojawia się temat budowania fundamentów pod stworzenie w ekosystemie Apple usługi oferującej w abonamencie filmy, seriale i programy telewizyjne. Zdaniem analityków i dość lakonicznych wypowiedzi samego Tima Cooka materiały wideo miałyby być udostępniane w ramach serwisu Apple Music, który w niedalekiej przyszłości będzie się przekształcał z produktu związanego głównie z muzyką w twór bardziej popkulturowy.

Dzięki nieoficjalnym informacjom wiadomo już, że Apple od jakiegoś czasu pracuje nad kilkoma produkcjami równocześnie, wśród których wymienia się program telewizji śniadaniowej, serial science fiction, czy kontynuację popularnego w latach 80-tych ubiegłego stulecia serialu „Niesamowite historie”. W ostatnim czasie mocno także nagłaśniano kolejne transfery osób w Apple związane właśnie z rynkiem filmowym.

Najnowszy raport pozostaje w tej samej tematyce donosząc o kolejnych przejęciach w szeregach Apple. Grupę specjalistów od rynku telewizyjnego mieli bowiem zasilić w ostatnim czasie wysoko postawieni, byli pracownicy serwisu Amazon Video Tara Petri, Tara Sorensen oraz Carina Walker. Pierwsza z wymienionych pań zajmowała się u poprzedniego pracodawcy sprawami biznesowymi, druga programami skierowanymi do najmłodszych, zaś Carina Walker odpowiedzialna była za rozwój Amazon Video na rynkach międzynarodowych. W Apple wszystkie zajmować się będą prawnymi aspektami dotyczącymi zamówień Apple na programy telewizyjne.

Źródło: Variety

 

Kolejny transfer w Apple związany z telewizją

Krzysztof Rozengarten Jestem tu, bo lubię :-)

SKOMENTUJ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *