Home Newsy Po raz kolejny o bezprzewodowym ładowaniu kolejnych modeli iPhone’a
Po raz kolejny o bezprzewodowym ładowaniu kolejnych modeli iPhone’a
0

Po raz kolejny o bezprzewodowym ładowaniu kolejnych modeli iPhone’a

0

Jedną z cech wyróżniających nadchodzące modele iPhone’a w kontekście poprzedników ma być funkcja bezprzewodowego ładowania akumulatora. Temat ten w  przeszłości już wielokrotnie pojawiał się w sieci, a za sprawą CEO firmy Wistron robi to po raz kolejny. Robert Hwang, to prezes fabryki odpowiedzialnej za produkcję iPhone’a, więc poniższe informacje można uznać za autentyczne.

Zdaniem CEO firmy Wistron Apple w tym roku odda do użytku opcję bezprzewodowego ładowania akumulatora przynajmniej w jednym z nadchodzących modeli. Można zatem spodziewać się, że funkcja ta trafi do wersji rocznicowej smartfona, a więc odsłony flagowej i najdroższej w ofercie. Każdy ze smartfonów jaki zadebiutuje we wrześniu będzie mógł taże pochwalić się wodoodpornością, choć to w zasadzie już pewna oczywistość, biorąc pod uwagę fakt, że obecne modele ją posiadają.

Warto dodać, że nadchodzący iPhone 8 ma być urządzeniem o całkiem nowej konstrukcji, w którym firma zastosuje ekran typu OLED o rozmiarze blisko 5,8 cala i zrezygnuje z tradycyjnego przycisku Home. Z obudowy zniknie również czytnik linii papilarnych, choć jego nowa lokalizacja nie jest dokładnie znana. Plotki sugerują, iż element ten może zostać zintegrowany z wyświetlaczem. W tylnej części konstrukcji znajdzie się podwójna kamera iSight z obiektywami rozmieszczonymi wertykalnie, co może mieć związek ze wsparciem dla technologii rozszerzonej rzeczywistości. Urządzenie gabarytami ma być zbliżone do modeli z ekranem o przekątnej 4,7 cala.

Źródło: Nikkei

 

Po raz kolejny o bezprzewodowym ładowaniu kolejnych modeli iPhone’a

tags:
Krzysztof Rozengarten Jestem tu, bo lubię :-)