Kolejny koncept iPhone’a

Kolejny koncept iPhone’a

0

Motywem przewodnim ukazujących się ostatnio konceptów nadchodzącego modelu iPhone’a jest dodatkowy panel, którzy rzekomo ma się pojawić tuż pod powierzchnią roboczą ekranu dotykowego. Ostatnie plotki sugerują debiut takiego właśnie rozwiązania jeszcze w tym roku wraz z premierą iPhone’a 8. W sieci znalazła się kolejna wizualizacja opierająca się na treści tychże doniesień.

Jej autorem jest Benjamin Geskin, który stworzył rendery urządzenia upamiętniającego jubileusz 10 lat istnienia smartfona na rynku jaki przypada w tym roku. Cześć plotek sugeruje, iż urządzeniem tym nie będzie iPhone 8, a X. Takie właśnie oznaczenie ma się pojawić jesienią tego roku i takim też ochrzczono niniejszą pracę.

Na grafice można przyjrzeć się jak mógłby wyglądać wspomniany panel oraz jakie informacje mógłby on wyświetlać. Według autora konceptu byłyby to proste komunikaty związane z pogodą, czy wydarzeniami z kalendarza. Samo urządzenie wyglądem wiernie oddaje treść licznych plotek. Dotykowy wyświetlacz zaokrąglony na krawędziach zajmuje niemal cały przedni panel. Brak również tradycyjnego przycisku Home, który został zintegrowany z powierzchnią dotykową. Urządzenie jest także wielkości standardowego modelu iPhone’a z ekranem o przekątnej 4,7 cala.

Źródło: iDropNews

 

Kolejny koncept iPhone’a

Oceń post
Krzysztof Rozengarten Jestem tu, bo lubię :-)

SKOMENTUJ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *