Kolejny, ciekawy koncept iPhone’a 8

Kolejny, ciekawy koncept iPhone’a 8

0

Nie da się ukryć, że mający pojawić się w tym roku iPhone 8 budzi większe niż w poprzednich latach zainteresowanie mediów na długo przed premierą. Nie ma się czemu dziwić wysokie są też oczekiwania wobec tego urządzenia, które ma być zwieńczeniem dziesięciu lat istnienia smartfona na rynku. Jubileusz jaki przypada w tym roku ma zaowocować sprzętem innowacyjnym pod kątem konstrukcji.

Wielu grafików opierając się na dotychczasowych, choć nieoficjalnych doniesieniach stara się zobrazować za pomocą konceptów jak może wyglądać wyczekiwane urządzenie, choć z różnym skutkiem. Pewien użytkownik jednak na forum serwisu MacRumors opublikował grafikę nie tylko ciekawą i wiernie oddającą dotychczasowe plotki ale też całkiem realną.

Autor zaprezentował iPhone’a jako urządzenie, którego cały przedni panel zajmuje ekran dotykowy wykonany w technologii OLED. Jego dolna część jednak wyświetla przycisk Home wraz z czytnikiem Touch ID wraz z innymi przyciskami funkcyjnymi wyświetlanymi w zależności od aktualnie uruchomionej aplikacji.

Ostatnie plotki sugerują, iż nadchodzący model iPhone’a będzie wyposażony w dwa niezależne ekrany, z których mniejszy ma pełnić rolę podobną do panelu Touch Bar w MacBooku Pro. Szacuje się również, że urządzenie otrzyma wsparcie dla funkcji bezprzewodowego ładowania na odległość, a jego obudowa zostanie wykonana ze szkła oraz aluminium.

Źródło: MacRumors

 

Kolejny, ciekawy koncept iPhone’a 8

Oceń post
Krzysztof Rozengarten Jestem tu, bo lubię :-)

SKOMENTUJ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *