McDonald’s i parodia Apple

McDonald’s i parodia Apple

0

Filmy parodiujące materiały wideo promujące nowe urządzenia od Apple, w których udział bierze ich projektant nie są nowością w sieci. Takich wyśmiewających spotów można znaleźć bez liku, choć nie każdy z nich zrobiony jest naprawdę dobrze. Najnowsze dzieło załogi z działu marketingu marki McDonald’s jednak zasługuje na uwagę, bowiem w pełni oddaje klimat produkcji Apple i do tego śmieszy.

Film zatytułowany „The STRAW” ma przedstawić nowy produkt firmy jakim jest zwykła, choć zarazem nietypowa słomka. Została ona jednak przedstawiona w sposób w jaki robi to zazwyczaj Jonathan Ive w materiałach promujących nowe, zaprojektowane przez niego urządzenia. Wszyscy fani marki Apple wiedzą jak wyglądają takie wystąpienia, w których specyficzny klimat budowany jest za pomocą odpowiedniej narracji, mimiki twarzy oraz montażu całości.

W reklamie McDonald’s bohaterem jest wspomniana słomka, nad projektem której pracował zespół inżynierów. Jej unikalna konstrukcja pozwala cieszyć się pełnią smaku nowych miętowo-czekoladowych shake’ów. Zresztą popatrzcie i oceńcie sami.

Źródło: AppleInsider

 

McDonald’s i parodia Apple

Oceń post
Krzysztof Rozengarten Jestem tu, bo lubię :-)

SKOMENTUJ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *