iPad Pro w nowych reklamach

iPad Pro w nowych reklamach

0

W ostatnich dniach na oficjalnym kanale Apple w serwisie YouTube pojawiły się nowe reklamy promujące zarówno iPhone’a jak i inteligentny zegarek i mialem już napisać, że firma zapomniała chyba o promowaniu swoich tabletów. Nie zapomniała. Dziś ukazały się aż cztery spoty iPada Pro, a każdy z nich ukazuje ten sprzęt jako lepszy w użytku niż komputer.

Każdy z czterech, krótkich filmów ma być odpowiedzią na zarzuty jakie publikowane są przez różnych użytkowników w serwisie społecznościowym Twitter. Narzekanie ma dotyczyć, co oczywiste, kwestii wykorzystania iPada Pro w pracy zastępując nim miejsce komputera. Główną rolę w każdej z reklam odgrywa lektor, który stara się pokazać tablet w korzystnym świetle.

 

Dla przykładu w jednym z materiałów system iOS wychwalany jest za bezpieczeństwo i odporność na złośliwe oprogramowanie, które niestety jest zmorą platform desktopowych, głównie Windows. W innym Apple kładzie nacisk na wygodniejsze korzystanie z internetu w iPadzie ze slotem na kartę SIM. Tego ostatniego wciąż nie uświadczymy w większości laptopów dostępnych na rynku zdając się na hot-spoty, moduły USB i dostęp do sieci bezprzewodowych WiFi. W jeszcze innym filmie wychwalana jest prędkość działania iPada.

 

Już za lekko ponad miesiąc Apple powinno zaprezentować nowe modele iPada. Wiele plotek sugeruje, iż będą to aż trzy modele, z których jeden ma posiadać innowacyjną konstrukcję.

Źródło: Apple

 

iPad Pro w nowych reklamach

Oceń post
Krzysztof Rozengarten Jestem tu, bo lubię :-)

SKOMENTUJ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *