Home Newsy iPad Pro w nowej reklamie od Apple
iPad Pro w nowej reklamie od Apple
0

iPad Pro w nowej reklamie od Apple

0

Na oficjalnym kanale Apple w serwisie YouTube pojawił się wczoraj kolejny już spot reklamowy promujący iPada Pro. Kalifornijska firma co jest już bardzo charakterystyczne przy materiałach tego typu dotyczących tabletów stawia je ponad tradycyjny komputer insynuując po raz wtóry nadejście ery Post PC.

Zazwyczaj kiedy bohaterem reklamówki jest iPad gigant z Cupertino przedstawia go jako urządzenie doskonale zastępujące laptopa, czy komputer stacjonarny zarówno w rozrywce jak i pracy. Nie inny obraz prezentuje właśnie najnowszy spot.

Jego bohaterką jest młoda dziewczyna pracująca na iPadzie Pro posiłkując się dedykowanymi mu akcesoriami takimi jak klawiatura, czy rysik. Pisze ona wypracowanie, szykuje szkolną prezentację, czy w końcu komunikuje się ze znajomymi, a kiedy zainteresowana jej poczynaniami sąsiadka pyta się co robi na komputerze ta odpowiada pytaniem: a co to jest komputer?

Całość ma wymowny charakter i sugeruje, że iPad to przyszłość, która czy chcemy, czy nie właśnie nadchodzi strącając z użytku tradycyjny komputer. Za kilka lat młodzi użytkownicy do codziennej pracy zaprzęgać będą właśnie tablety uzbrojone w rozmaite dodatki i rozmyje się nieco, a nawet całkiem zaniknie pojęcie laptopa, czy komputera stacjonarnego.

Źródło: Apple

 

iPad Pro w nowej reklamie od Apple

Krzysztof Rozengarten Jestem tu, bo lubię :-)