Home Newsy Kolejne przypadki puchnących akumulatorów w iPhone’ach 8
Kolejne przypadki puchnących akumulatorów w iPhone’ach 8
2

Kolejne przypadki puchnących akumulatorów w iPhone’ach 8

2

Apple coraz baczniej przygląda się problemowi, o którym głośno zrobiło się zaraz po debiucie iPhone’a 8, a który zdaje się przybierać na sile. Mowa o wadliwych bateriach montowanych w tych urządzeniach, które z różnych przyczyn puchną powodując rozwarstwienie się obudowy smartfona.

Dwa takie przypadki miały miejsce niedawno w krajach azjatyckich. Pechowi właściciele iPhone’a 8 po incydencie opublikowali zdjęcia zdeformowanych urządzeń na swoim profilach w serwisie Twitter. Do sytuacji ma dochodzić nawet wówczas, gdy smartfon podłączony jest do zasilania z użyciem oryginalnej ładowarki. Jedna z osób rzekomo zastała iPhone’a w takim stanie zaraz po rozpakowaniu go z pudełka. Fotografie prezentowały oddzielający się od korpusu przedni panel urządzenia, co ma być wynikiem puchnącej, wadliwej baterii.

Do co najmniej trzech nowych przypadków miało dojść niedawno, a sprawą zainteresowało się Apple, które bada przyczynę problemu. Póki co jednak ilość zgłaszanych reklamacji mieści się w normie. Zakłada ona jeden wadliwy akumulator na milion urządzeń.

Źródło: AppleInsider

 

Kolejne przypadki puchnących akumulatorów w iPhone’ach 8

Krzysztof Rozengarten Jestem tu, bo lubię :-)