Home Newsy Nowe iPhone’y już są jest i nowa afera
Nowe iPhone’y już są jest i nowa afera
0

Nowe iPhone’y już są jest i nowa afera

0

Śledząc kilkuletnią historię modeli iPhone’a można wywnioskować, iż co drugiej generacji doskwiera jakiś poważny problem urastający do rangi afery. Przy okazji debiutu iPhone’a 4 mieliśmy do czynienia z aferą „Antennagate”, następnie premierze odsłony 6 towarzyszyła afera „Bendgate”. Minęły dwa lata i na rynku pojawia się iPhone 8 i jego większy brat.

Aby tradycji stało się zadość ponownie w sieci wrze, a z tej draki rodzi się prawdopodobnie kolejna afera, zaś wszystko za sprawą wady jaką obarczone są niektóre egzemplarze tegorocznego iPhone’a. W Tajwanie pewna świeżo upieczona właścicielka iPhone’a 8 Plus opublikowała zdjęcia urządzenia, którego przedni panel oddzielił się od reszty obudowy kiedy to ładowane było z użyciem oryginalnej ładowarki.

Kolejny przypadek spuchniętego iPhone’a dotyczy tym razem Chin, gdzie niecierpliwie wyczekujący dostawy nabywca nowego modelu otrzymał swój egzemplarz już uszkodzony w pudełku. Tu także doszło prawdopodobnie do puchnięcia baterii i wyparcia przedniego panelu.

Co ciekawe w sieci pojawiają się pierwsze skargi na wybuchające akumulatory montowane w obu odsłonach ósemki. Na dniach zatem można spodziewać się lawiny zdjęć nadpalonych części smartfona, otoczenia, w którym przebywało i ran spowodowanych eksplozją baterii.

Źródło: 9To5Mac

 

Nowe iPhone’y już są jest i nowa afera

Krzysztof Rozengarten Jestem tu, bo lubię :-)