Kolejne plotki na temat iPhone’a 8

Kolejne plotki na temat iPhone’a 8

0

Wiele wskazuje na to, że w tym roku nowe modele iPhone’a doczekają się znacznie ulepszonej kamery głównej o czym wspomina w swoim najnowszym raporcie analityk Ming Chi Kuo. Nota skierowana do inwestorów w sporej mierze dotyczy większego flagowca Samsunga, czyli nadchodzącego modelu Galaxy Note 8, choć znalazło się też kilka informacji związanych z aparatem iPhone’a 8.

Podwójna kamera jabłkowego smartfona zdaniem analityka ma być mocno ulepszona względem rozwiązań w jakie wyposażony jest iPhone 7 Plus. Ming Chi Kuo pokusił się nawet o stwierdzenie, że optyka będzie prawdopodobnie identyczna z tą jaką otrzyma wspomniany już Samsung Galaxy Note 8. W tym ostatnim ma rzekomo znaleźć się obiektyw szerokokątny o rozdzielczości 12 MP oraz teleobiektyw 13 MP.

Na pokładzie mają zaistnieć również automatyczna stabilizacja obrazu przy zdjęciach wykonywanych za pomocą teleobiektywu oraz trzykrotny zoom optyczny.
Co ciekawe optyczna stabilizacja obrazu znajdzie się również w tańszym modelu iPhone’a z tego roku, czyli 7s Plus.

Wiele plotek wskazuje, iż iPhone 8 będzie posiadał optykę rozmieszczoną wertykalnie, czyli w pionie. Takie rozwiązanie ma być podyktowane wsparciem dla technologii rozszerzonej i wirtualnej rzeczywistości.

Źródło: AppleInsider

 

Kolejne plotki na temat iPhone’a 8

Oceń post
tags:
Krzysztof Rozengarten Jestem tu, bo lubię :-)

SKOMENTUJ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *