Kolejna aktualizacja Apple produktów przestarzałych
0

Kolejna aktualizacja Apple produktów przestarzałych

0

Apple zaktualizowało dziś listę starych i przestarzałych produktów. Kilka modeli komputerów iMac z 2013 i 2014 roku zostało oznaczonych jako przestarzałe. Te komputery Mac znajdowały się wcześniej na liście starych komputerów. Jednak obecnie są uważane za przestarzałe i nie kwalifikują się już do naprawy.

Przestarzałe komputery Mac obejmują 21,5- i 27-calowe komputery iMac z końca 2013 r., 21,5-calowy iMac z połowy 2014 r. oraz 27-calowy Retina 5K ‌iMac‌ z końca 2014 r. Komputer 27-calowy iMac z końca 2014 roku był pierwszym iMakiem z wyświetlaczem Retina 5K. W tamtym czasie Phil Schiller z Apple powiedział, że to najbardziej niesamowicie wspaniały Mac, jaki kiedykolwiek został stworzony.

Apple określa produkty jako przestarzałe siedem lat po ich ostatniej sprzedaży. W przypadku przestarzałych produktów zaprzestaje się obsługi całego sprzętu. Usługodawcy nie mogą zamawiać części do przestarzałych urządzeń. Komputery iMac z 2013 i 2014 roku nie będą już mogły być naprawiane za pomocą komponentów Apple.

źródło: macrumors.com

SKOMENTUJ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *