Home Newsy Jeszcze lepszy sensor 3D w iPhone’ach w 2019 roku
Jeszcze lepszy sensor 3D w iPhone’ach w 2019 roku
0

Jeszcze lepszy sensor 3D w iPhone’ach w 2019 roku

0

Za rok jak głoszą ostatnie plotki kolejna generacja iPhone’a otrzyma dokładnie tą samą technologię Face ID co rozchwytywany obecnie iPhone X. Kamera TrueDepth nie będzie udoskonalana, a firma skupi się głównie na zaspokojeniu popytu na nowe urządzenia zaraz po ich premierze rynkowej. Nieco inaczej sprawa ma wyglądać dwanaście miesięcy później o czym donoszą najnowsze raporty.

Można w nich wyczytać, iż Apple pracuje już nad nowym rozwiązaniem dotyczącym zarówno kamery iSight, która doczeka się wbudowanego sensora 3D oraz przedniej kamery z technologią Face ID. Redaktorzy serwisu Bloomberg szacują, iż projekt trafi do użytku w 2019 roku.

Tylna optyka montowana w nadchodzących modelach iPhone’a ma charakteryzować się technologią wykrywającą głębię. Zaimplementowany sensor 3D ma jednak różnić się od obecnego i wprowadzi urządzenie na nowy poziom wirtualnej rzeczywistości. Kamera TrueDeqpth montowana w przedniej części obudowy smartfona pozostanie, choć jak się łatwo domyślić będzie udoskonalona dając jeszcze większe wsparcie dla technologii rozszerzonej rzeczywistości. Być może Apple już buduje fundamenty pod okulary AR, o których tak głośno było w ostatnim czasie.

Źródło: Bloomberg

 

Jeszcze lepszy sensor 3D w iPhone’ach w 2019 roku

Krzysztof Rozengarten Jestem tu, bo lubię :-)