Home Recenzje Akcesoria Recenzja: JCPAL dwuportowa ładowarka samochodowa USB 3.2A ? Odszedł król, niech żyje król!
Recenzja: JCPAL dwuportowa ładowarka samochodowa USB 3.2A ? Odszedł król, niech żyje król!

Recenzja: JCPAL dwuportowa ładowarka samochodowa USB 3.2A ? Odszedł król, niech żyje król!

0

Recenzja ładowarki samochodowej do iPhone i iPad JCPAL 2xUSB 3.2A w AppleMobile.pl 3 b

 

Ostatnimi czasy podczas realizowania kolejnego dużego zamówienia na świetną ładowarkę marki Katinkas,  która okazała się hitem sprzedażowym w naszym sklepie, doszła do nas bardzo przykra wiadomość. Marka Katinkas przestała istnieć, a razem z nią z rynku zniknęły jej doskonałe produkty jak chociażby właśnie testowana przez  nas w ubiegłym roku samochodowa ładowarka Katinkas dla iPhone i iPad. Szukając idealnej alternatywy dla tego produktu, wśród wielu lepszych i gorszych urządzeń ładujących z gniazda zapalniczki w aucie, udało nam się znaleźć ten jeden jedyny, który zastąpi ładowarkę Katinkas nie tylko w naszej w ofercie, ale również w moim samochodzie.

Recenzja ładowarki samochodowej do iPhone i iPad JCPAL 2xUSB 3.2A w AppleMobile.pl 8

Marka JCPAL zagościła na naszych łamach, a także w naszym internetowym sklepie już jakiś czas temu. Głównie za sprawą wysokiej jakości szklanego protektora JCPAL GLASS FILM, który podobnie jak folia na ekran, chroni delikatną szklaną szybkę iPhone’a przed uszkodzeniami mechanicznymi, a przy tym doskonale wygląda. Jej wykonanie tylko potwierdza jak dużą wagę JCPAL przykłada do jakości swoich produktów. Nie inaczej jest w przypadku ładowarki samochodowej JCPAL USB 3.2mA.

Recenzja ładowarki samochodowej do iPhone i iPad JCPAL 2xUSB 3.2A w AppleMobile.pl 3

Obudowa urządzenia została wyprodukowana z wysokiej jakości plastiku, który dodatkowo jest idealnie wymierzony na standard każdego gniazda zapalniczki. Dzięki temu, w przypadku tej ładowarki, nie uświadczymy denerwującego wyskakiwania ładowarki ze złączą, które trapiło mnie podczas testów wielu innych urządzeń ładujących. Dzięki temu, że wtyk ładowarki JCPAL nie jest tak krótki jak w przypadku Katinkas, a za razem nie jest zbyt długi, z powodzeniem będzie pasował do każdej zapalniczki, każdego samochodu. Nie będę ukrywał, że o ile Katinkas pasował do mojego poprzedniego samochodu idealnie, nawet o minimetr nie wystając ponad gniazdo ładowarki, o tyle w moim nowym samochodzie, również z niemieckiej stajni, już niestety okazałą się zbyt krótka i to na tyle, że niestety nie mogłem z niej korzystać.

Recenzja ładowarki samochodowej do iPhone i iPad JCPAL 2xUSB 3.2A w AppleMobile.pl 7

Produkt JCPAL pasuje do nowego samochodu perfekcyjnie. W nim również mogę włożyć ładowarkę do gniazda, które schowane jest w schowku i spokojnie go zamknąć. Jej wielkość nie jest więc problematyczna. W przypadku aut innych producentów też nie powinno być problemu.

Recenzja ładowarki samochodowej do iPhone i iPad JCPAL 2xUSB 3.2A w AppleMobile.pl 1

Jako ciekawostkę powiem, że samo BMW wprowadziło tylko delikatnie zmodyfikowaną ładowarkę JCPAL pod swoim logo do oficjalnej sprzedaży. Po za przełożonymi diodami na boki i wytłoczonym logo producenta tych niemieckich aut, zasilacz niczym się nie różni. No może ceną na poziomie 111zł 😉

Recenzja ładowarki samochodowej do iPhone i iPad JCPAL 2xUSB 3.2A w AppleMobile.pl 2 b

Wracając jednak do opisywanego produktu markowanego logo JCPAL, nie sam wygląd i jakość wykonania jest tu najważniejszy, a sposób ładowania podłączanych urządzeń. JCPAL 2xUSB 3.2A jest ładowarką bardzo uniwersalną, dysponująca dwoma portami USB. Do portów podłączamy przewody. Nie ma ich w zestawie z ładowarką, ale zapewne znajdziecie je w zestawach ze swoimi telefonami i tabletami.

Recenzja ładowarki samochodowej do iPhone i iPad JCPAL 2xUSB 3.2A w AppleMobile.pl 5

Dzięki inteligentnej funkcji intercharge, ładowarka rozpoznaje pobór prądu, jakie urządzenie potrzebuje do zasilania i dostosowuje go do tego urządzenia. Urządzenie, które możemy ładować za pomocą ładowarki JCPAL to takie, które wymaga natężenia nie większego niż 3200mA.

Recenzja ładowarki samochodowej do iPhone i iPad JCPAL 2xUSB 3.2A w AppleMobile.pl 6

Co ważne, w tym samym czasie możemy ładować dwa urządzenia na raz i oba te urządzenia mogą być o zupełnie innym poborze prądu. Z powodzeniem możemy uruchomić ładowanie tabletu, na którym oglądają bajkę nasze dzieci na tylnej kanapie i zasilać iPhone’a z uruchomioną nawigacją.

Recenzja ładowarki samochodowej do iPhone i iPad JCPAL 2xUSB 3.2A w AppleMobile.pl 1 b

Korzystam z tej ładowarki od niemal 2 miesięcy niemal codziennie. Póki co ani razu mnie nie zawiodła. W związku z tym, że niedawno zmieniłem samochodu na taki, w którym z ładowarki Katinkas nie mogę korzystać, nie będę bardzo za nim płakał. Wam polecam produkt JCPAL, szczególnie jeżeli masie samochód o głębokich gniazdach zapalniczki. Mimo, że bardzo chwaliłem Katinkas, to z czystym sumieniem mogę polecić JCPAL.

kup ten produkt

 

Zalety:

  • Wysoka jakość produktu
  • Możliwość ładowania dwóch urządzeń w tym samym czasie
  • Duża uniwersalność
  • Duży prąd ładowania do 3.2A
  • Dostosowywanie natężenia do faktycznego poboru prądu
  • Niewygórowana cena

 

Wady:

  • Brak
Michał Gruszka Właściciel AppleMobile.pl, dziennikarz magazynu Mobility, były redaktor naczelny iStyle Magazine - pierwszego w Polsce magazynu dla fanów APPLE. Na co dzień serwisuję Wasz iPhone'y, iPad'y i iPody.