Jak zmienić logo przy uruchamianiu iPhone na własne bez Jailbreak’a? Poradnik

Jak zmienić logo przy uruchamianiu iPhone na własne bez Jailbreak’a? Poradnik

0

O tym, że użytkownicy wszelakiej maści urządzeń mobilnych potrafią zrobić ze swoimi sprzętami cuda wiemy nie od dziś. Przez wiele lat powstała masa aplikacji i nieoficjalnych oprogramowań, które potrafiły zmienić to i owe w urządzeniu. Jedną z takich aplikacji jest TweakBox, która umożliwia zmianę obrazka/loga na ekranie startowym (bootowania).

Uzyskać to możemy w łatwy sposób, który przedstawię Wam poniżej. Aplikacja dostępna jest tylko do wersji IOS 11.1.2

Krok 1 

Głównym i najważniejszym narzędziem jakie potrzebujemy, aby uzyskać zamierzony efekt jest aplikacja TweakBox. Aplikację instalujemy ze strony dostępnej z poziomu Safari z podanego linka:  tweakboxapp.com.W moim przypadku aplikacja nie chciała zainstalować się na urządzeniu i zatrzymywała się na „okienku” profilu. Rozwiązaniem jest cierpliwość ponieważ profil instaluje się za którąś próbą.

Krok 2

W momencie, gdy aplikacja jest już dostępna na naszym urządzeniu, z jej poziomu wybieramy kartę „Apps” i szukamy aplikację „Torngat”.

Znajduje się w zakładce „Tweakbox Apps”. Następny krokiem jest przejść przez proces instalacyjny aplikacji, który wygląda podobnie jak w przypadku Tweakbox.

Krok 3

Kolejnym krokiem jest zabawa w samej aplikacji, aby ustawić logo, które będzie dostępne na ekranie logowania należy skopiować adres URL danego obrazka lub grafiki i wkleić je w pole tekstowe w aplikacji. Teraz aplikacja poprosi nas o zresetowanie urządzenia i zobaczymy nasze nowe logo startowe urządzenia, które pojawi się po klasycznym logo Apple. Jeśli jednak nie spodoba nam się nowa grafika bootowania, wystarczy że powtórzymy proces od nowa, lub ustawimy standardowe logo przy pomocy dostępnej opcji.

Oceń post
Cezary Pagórek Miłośnik nowinek technologicznych i motoryzacji. Recenzent i dziennikarz technologiczny w serwisie Applemobile.pl. Chcesz się coś dowiedzieć? Pisz śmiało wiadomość prywatną!

SKOMENTUJ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *