Jak uczyć się dobrych nawyków? Opis darmowej aplikacji Timpler

Jak uczyć się dobrych nawyków? Opis darmowej aplikacji Timpler

0

Cześć wszystkim! Witam Was bardzo serdecznie w przeglądzie aplikacji Timpler. Aplikacji, która sprawi, że nauczycie się dobrych nawyków, a przy okazji wykorzystacie jej inne, równie świetne funkcje, które ułatwią Wam życie. W jaki sposób? To wszystko omówię niżej. To co, zaczynamy?

Jak uczyć się dobrych nawyków? Opis darmowej aplikacji Timpler

Timpler to darmowa aplikacja dostępna w App Store, której interfejs jest tak prosty i przejrzysty, że poradzi z nim sobie dosłownie każdy z Was. To bardzo duża zaleta dla osób w różnym wieku, gdyż nie każdy z nas ma czas, ochotę lub nawet i umiejętności, aby być w stanie szukać ukrytych funkcji programu. Na stronie głównej, co zresztą zobaczycie na zrzutach ekranu poniżej, znajdziemy tylko kilka pozycji – przykładowych, bo resztę możecie stworzyć sami. „Dzisiaj”, „Przeglądaj zadania”, „Nawyki” i „Organizowanie i Analiza” – tyle. Te najważniejsze z nich opiszę niżej.

Nawyków, a raczej pomysłów na nie, jest cała masa. „Medytuj”, „Czytaj książkę” to tylko przykłady. Możecie dopisywać swoje i ustawiać przypomnienia na dowolną ilość razy w tygodniu, co pozwoli Wam utrzymać systematyczność. Macie także wgląd do statystyk, dzięki czemu będziecie wiedzieć, jaka część dnia jest dla Was najbardziej produktywna, a także ile ukończyliście zadań podczas danego dnia. Wszystko możecie także zsynchronizować z kalendarzem Apple. Jeżeli chodzi o swoje listy, to polecam dodać standardowe, takie jak zakupy, aby apka miała jeszcze większe zastosowanie.

Aplikację możecie zabezpieczyć Face lub TouchID, dzięki czemu dostęp do niej będziecie mieli tylko Wy. Posiada ona tryb jasny oraz ciemny. Polecam jednak korzystać z automatycznego, aby wszystko działało tak, jak ustawicie to wcześniej w telefonie. Swoje listy możecie też importować, co pomoże przy zmianie telefonu i nie tylko. Do tego polecam jednak stworzyć swoje własne, darmowe konto Timpler.

To już jednak koniec na dzisiaj. Dziękuję bardzo za uwagę i liczę, że zainteresowałem Was do instalacji tej świetnej apki. Trzymajcie się i miłego weekendu, pa!

2/5 - (9)
Dominik Rudkowski Kocham testować nowe rzeczy, ale nienawidzę ograniczać się do jednej firmy. Opowiem wam nie tylko o Apple, ale również o Androidzie i innych ciekawych rozwiązaniach. Zapraszam!WAŻNE: w związku z brakiem dostępu do mojej głównej poczty proszę o kierowanie maili na służbową skrzynkę: dominik.rudkowski@applemobile.plInstagram: https://www.instagram.com/domiss.s/

SKOMENTUJ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *