iPhone 8 na nowej wizualizacji

iPhone 8 na nowej wizualizacji

0

Ciężko zliczyć ilość konceptów iPhone’a 8 opublikowanych w sieci na przełomie kilku ostatnich miesięcy. Jest to wdzięczny temat za sprawą plotek, które sugerują debiut urządzenia o całkiem nowej konstrukcji jakie upamiętni jubileusz 10 lat istnienia iPhone’a na rynku przypadający w tym roku. Rocznicowy smartfon ma być innowacyjny niemal pod każdym kątem, nowy typ ekranu, ładowanie bezprzewodowe, brak fizycznego przycisku Home i czytnika linii papilarnych, a całość zamknięta w obudowie ze szkła i stali.

Najnowsza wizualizacja powstała z rąk grafików serwisu SET Solution i prezentuje iPhone’a 8 jako urządzenie bardzo eleganckie, w którym wykorzystano do produkcji surowce wymienione we wstępie. Stal i szkło są tematem przewodnim wielu nieoficjalnych doniesień, zgodnie z treścią których Apple wykorzysta te materiały w najnowszym urządzeniu. Ceramika ma mieć istotne znaczenie w związku z zastosowaniem technologii ładowania indukcyjnego.

Zaprezentowany smartfon nie posiada jednak wycięcia w górnej części ekranu, w którym miałyby zostać schowane takie elementy jak przednia kamera, głośnik oraz czujniki. Autorzy sądzą, że komponenty te znajdą się na niewielkich rozmiarów pasku obudowy. Urządzenie jak wiele innych tego typu wizualizacji posiada tylną, podwójną kamerę z obiektywami rozmieszczonymi pionowo oraz czytnik linii papilarnych wbudowany w ekran.

Źródło: SET Solution

 

iPhone 8 na nowej wizualizacji

Oceń post
Krzysztof Rozengarten Jestem tu, bo lubię :-)

SKOMENTUJ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *