iPhone 8 – masowa produkcja dopiero we wrześniu

iPhone 8 – masowa produkcja dopiero we wrześniu

0

Wiele wskazuje na to, iż flagowy model iPhone’a z tego roku będzie kolejnym gadżetem, którego premiera sprzedażowa opóźni się. Podobny problem spotkał niedawno słuchawki bezprzewodowe AirPods, które na pojawienie się w sklepach musiały czekać kilka miesięcy.

Serwis DigiTimes w najnowszym raporcie informuje, iż iPhone 8 trafi do masowej produkcji dopiero we wrześniu. Jeśli faktycznie tak się stanie będzie to oznaczać rynkowy debiut urządzenia w terminie późniejszym niż wstępnie zakładano. Smartfon zatem może pojawić się na sklepowych półkach nie we wrześniu i październiku jak to miało miejsce w poprzednich latach przy okazji premiery nowych modeli smartfona, a znacznie poźniej.

Prawdopodobnie jednak Apple będzie chciało uruchomić sprzedaż jeszcze przed okresem świątecznym, czyli jeszcze przed gorączką zakupową.

Treść raportu potwierdza również doniesienia o integracji przycisku Home i czytnika Touch ID z ekranie dotykowym urządzenia. Ten ostatni ma być zakrzywiony i wykonany w technologii OLED, a także zajmować niemal cały przedni panel urządzenia. Równolegle z premierą iPhone’a 8 Apple zaprezentuje również tańsze modele. Mają to być odświeżone wersje iPhone’a 7 i 7 Plus z zeszłego roku.

Źródło: 9To5Mac

 

iPhone 8 – masowa produkcja dopiero we wrześniu

Oceń post
tags:
Krzysztof Rozengarten Jestem tu, bo lubię :-)

SKOMENTUJ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *