Home Newsy iPhone 8 będzie dostępny z pamięcią 512 GB
iPhone 8 będzie dostępny z pamięcią 512 GB
0

iPhone 8 będzie dostępny z pamięcią 512 GB

0

Chiński serwis Weibo jak co roku przed premierą nowych modeli iPhone’a przoduje w publikowaniu przeróżnych plotek z nimi związanych. Oczywiście każda tego typu informacja za każdym razem określana jest przez redaktorów mianem autentycznego przecieku i słusznie, bowiem w przeszłości wiele z tych doniesień okazywało się być prawdą.

Tym razem serwis w najnowszej publikacji skupił się na wielce prawdopodobnej pojemności dysku jaka cechować ma poszczególne modele nachodzących smartfonów z Cupertino. Szacuje się, że urządzenia trafią do oferty w trzech wariantach zaczynających się od 64 GB przestrzeni na dane użytkownika. Uzupełnieniem mają być pojemności 256 GB oraz 512 GB.

Najniższa, podstawowa specyfikacja ma charakteryzować nie tylko jubileuszowy model, czyli iPhone’a 8 ale także tańsze odsłony smartfona, a więc warianty 7s oraz 7s Plus. W ich przypadku standardowa pamięć dysku również wyniesie 64 GB, czyli dwa razy więcej niż konfiguracja zeszłorocznych modeli.

Serwis Weibo na łamach swojego portalu umieścił też zdęcie przedstawiające dysk flash o pojemności 64 GB. Za jego produkcję jak i wariantu 256 GB ma być odpowiedzialna firma Toshiba i Sandisk. Odsłonę 512 GB wyprodukuje zaś Samsung oraz firma Hynix.

Źródło: 9To5Mac

 

iPhone 8 będzie dostępny z pamięcią 512 GB

Krzysztof Rozengarten Jestem tu, bo lubię :-)