Home Newsy iPhone 8, 8 Plus oraz Edition
iPhone 8, 8 Plus oraz Edition
0

iPhone 8, 8 Plus oraz Edition

0

Podczas trwających obecnie targów IFA w Berlinie redaktor serwisu 9To5Mac dotarł do informacji związanych z nazewnictwem tegorocznych modeli iPhone’a, które to mają pochodzić z pewnego i wiarygodnego źródła. Już we wrześniu Apple ma zaprezentować iPhone’a 8, 8 Plus oraz wersję jubileuszową urządzenia ochrzczoną mianem Edition.

Informacji takich dostarczył jeden z producentów etui obecnych na targach, który rzekomo posiada niniejsze dane od pracowników fabryki Foxconn. Takie nazwy miały widnieć na pudełkach w jakich finalnie znajdą się jabłkowe smartfony. Informacja ta jest podobno na tyle pewna, że wspomniany producent akcesoriów nazwy poszczególnych modeli iPhone’a wydrukował już na opakowaniach do oferowanych przez siebie etui.

Przy okazji tego przecieku dowiadujemy się również, że nowe modele iPhone’a będą zapewniały ładowanie indukcyjne jednak technologia ta nie będzie zgodna ze standardem Qi, co oznacza wydłużenie czasu ładowania. Dedykowane zasilacze mają zapewnić moc 7,5 wat, czyli o połowę mniej niż wspomniana norma Qi 1.2.

Nowe iPhone’y zostaną zaprezentowane 12 września na dedykowanej konferencji. Ta rozpocznie się o 19 czasu polskiego.

Źródło: 9To5Mac

 

iPhone 8, 8 Plus oraz Edition

tags:
Krzysztof Rozengarten Jestem tu, bo lubię :-)