Home Newsy iPad 4 i iPad mini w T-Mobile już niedługo
iPad 4 i iPad mini w T-Mobile już niedługo
0

iPad 4 i iPad mini w T-Mobile już niedługo

0

ipad miniDzisiaj biuro prasowe sieci komórkowej T-Mobile poinformowało, że w najbliższym czasie w ofercie T-Mobile pojawią się dwa nowe tablety – iPad 4 oraz iPad mini.

Wczoraj firma Apple zaprezentowała długo wyczekiwanego iPada mini, ale nikt nie spodziewał się, że zobaczymy iPada 4. Jednak oba modele nie powalił na kolana pod względem innowacji – przynajmniej ja tak uważam. Zgadzacie się ze mną, czy wręcz przeciwnie?

Jednak to nie zmienia faktu, że na pewno będą notować znakomite wyniki sprzedaży. W Polsce iPad 4 oraz iPad mini będzie dostępny w T-Mobile. Z pewnością to nie ostatni operator komórkowy, który będzie miał nowe produkty Apple w ofercie, ale na razie brak konkretnych danych.

Kiedy? Tego niestety nie podano i na więcej informacji musimy poczekać, bo biuro prasowe T-Mobile ograniczyło się tylko do przekazania suchej informacji – PTC, operator sieci T-Mobile, wprowadzi w najbliższym czasie do sprzedaży urządzenia iPad mini oraz iPad?a czwartej generacji.

Michał Gruszka Właściciel AppleMobile.pl, dziennikarz magazynu Mobility, były redaktor naczelny iStyle Magazine - pierwszego w Polsce magazynu dla fanów APPLE. Na co dzień serwisuję Wasz iPhone'y, iPad'y i iPody.

SKOMENTUJ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *