iPad 4 dostępny w Orange, iPad mini zadebiutuje wkrótce
0

iPad 4 dostępny w Orange, iPad mini zadebiutuje wkrótce

0

iPad 4W ofercie sieci Orange pojawił się multimedialny tablet internetowy iPad 4 z wyświetlaczem Retina. Ponadto już niedługo zadebiutuje iPad mini.

iPad czwartej generacji jest wyposażony w 9,7-calowy wyświetlacz Retina o rozdzielczości (3,1 miliona pikseli). Pracuje pod kontrolą nowego procesora A6X. Dodatkowe jego atuty to kamera FaceTime HD oraz WiFi.

iPad mini to całkowicie nowa konstrukcja firmy Apple. Jest wyposażony w wyświetlacz o przekątnej 7,9 cala oraz kamerę FaceTime HD i 5 magapixelową kamerę iSight. Posiada dwurdzeniowy procesor A5, a bateria pozwala na użytkowanie urządzenia nawet do 10 godzin.

ipad mini

Zarówno iPad z wyświetlaczem Retina jak i iPad mini, oparte są na systemie iOS 6, który jest najbardziej zaawansowanym mobilnym system operacyjnym z ponad 200 nowymi funkcjami. Oba urządzenia są przygotowane do współpracy z technologią LTE.

Czy ktoś kupił już iPada 4 w Orange?

Oceń post
Michał Gruszka Jestem twórcą i założycielem APPLEMOBILE. Byłem dziennikarzem technologicznym i redaktorem w czasach, gdy prasa była głównym źródłem informacji. Dziś, oddany pasji pisania, tworzę głównie dla własnej przyjemności. Krytyczny fan Apple.

SKOMENTUJ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *