Home Newsy iOS7 już na większości mobilnych urządzeń
iOS7 już na większości mobilnych urządzeń
0

iOS7 już na większości mobilnych urządzeń

0

Brzydkie kaczątko z jakim pewnie kojarzono najnowszą odsłonę mobilnego systemu od Apple zaskakuje niczym bohater bajki Hansa Christiana Andersena. Platforma iOS7, głośno krytykowana w sieci pod kątem interfejsu cieszy się o dziwo coraz większym zainteresowaniem użytkowników.

Według cyklicznie przeprowadzanych badań bowiem, inicjowanych przez samo Apple, oprogramowanie operacyjne o płaskim interfejsie znalazło się obecnie aż na 80 procentach urządzeń mobilnych i co więcej wartość ta stale rośnie.

Statystyki oparte na danych związanych z odwiedzinami użytkowników niniejszej platformy w App Store nie muszą jednak oznaczać pozytywnych zmian w samym podejściu do dokonań Jonathan’a Ive’a.

Masa właścicieli urządzeń pracujących pod kontrolą nowego iOS aktualizuje soft głównie pod kątem kompatybilności oprogramowania dostępnego w sklepie, bowiem szósta odsłona systemu, co zrozumiałe, zatrzymała się na pewnym etapie.

Odnoszę jednocześnie wrażenie, iż w powyższych statystykach przybywa jednak mimo to wielbicieli iOS7, przechodząc obojętnie obok tematyki krytycznego podejścia do tej formy prezentacji graficznej softu.

Ja spokorniałem, a co Wy sądzicie o nowym systemie?

Źródło: Cult of Mac

tags:
Krzysztof Rozengarten Jestem tu, bo lubię :-)

SKOMENTUJ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.