Idzie zima, czas na rękawiczki AgLoves

Idzie zima, czas na rękawiczki AgLoves

0

Telefony dotykowe z ekranami pojemnościowymi mają jedną bardzo poważną wadę – nie da się ich obsługiwać w rękawiczkach, a te są dobrem pierwszej potrzeby w zimne dni, których doświadczamy coraz częściej. Chyba, że są to rękawiczki AgLoves, które pojawiły się w ofercie ZGSKLEP.pl. Dzięki dodaniu do włókna domieszki srebra, możemy obsługiwać nasz tablet czy iPhona bez zdejmowania rękawiczek. Koniec z udręką spowodowaną odbieraniem telefonu nosem albo koniecznością zdejmowania rękawiczek na mrozie. Rękawiczki dostępne są w różnych rozmiarach, absolutnie nie ograniczają obsługi smartfonu, a nabyć je można w ZGSKLEP.PL za 109 złotych.

Rękawiczki te nie różnią się na pierwszy rzut oka od zwykłych, które można kupić za kilkadziesiąt złotych. Miękkie, elastyczne, a przede wszystkim utrzymujące ciepło tworzywo, nie zdradza swoim wyglądem, magicznych właściwości. Do ich produkcjiwykorzystano akryl, który sprawia, że materiał „oddycha”. Domieszka srebra sprawia, że bez problemu możemy obsługiwać telefon bez ich zdejmowania. Dzięki zastosowaniu nylonu rękawiczki lepiej utrzymują ciepło.

Precyzja obsługi telefonu w rękawiczkach spada o nie więcej jak 1 procent. Napisanie wiadomości tekstowej, czy obsługa wszystkich funkcji telefonu bez żadnych ćwiczeń nie sprawiła mi żadnego problemu. Początkowo czułem drobny dyskomfort, ale wynikający bardziej z przyzwyczajenia do obsługi telefonu gołymi rękoma, niż problemami z jego obsługa w rękawiczkach.

Ten obowiązkowy gadżet dla każdego właściciela smartfona z ekranem pojemnościowym można kupić w zgsklep.pl za 109 PLN. Dostepny jest w popularnych rozmiarach, więc każdy znajdzie coś dla siebie. Szczerze polecam.

Oceń post
Michał Gruszka Jestem twórcą i założycielem APPLEMOBILE. Byłem dziennikarzem technologicznym i redaktorem w czasach, gdy prasa była głównym źródłem informacji. Dziś, oddany pasji pisania, tworzę głównie dla własnej przyjemności. Krytyczny fan Apple.

SKOMENTUJ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *