HUB dla iPada Pro USB C od Baseus – to dopiero jest sztos!

HUB dla iPada Pro USB C od Baseus – to dopiero jest sztos!

HUB dla iPada Pro USB C od Baseus – to dopiero jest sztos!

77
0

Czy jesteście posiadaczami najnowszego iPada Pro? Jeżeli nie, ze względu na jeden port – mam dla was rozwiązanie, którego się nie spodziewaliście. Zapraszam! 

Akcesoria do iPadow 

Akcesoria dla tabletów od Apple są jednymi z najchętniej podrabianych i najczęściej kupowanych na AliExpress – tuż po akcesoriach dla iPhonów. Nie dziwi mnie to, ze względu na to, że Apple jako jedyne w segmencie tabletów odnotowuje zyski a nie straty. To całkiem dużo osiągniecie, gdyż ludzie przerzucili się na komputery i smartfony. 

iPad Pro – zastępca komputera? 

Może i tak. Dodatkowa klawiatura, Apple Pencil, myszka – to wszystko sprawia, że iPad zaczyna przypominać komputer. Szkoda, że Apple nie pozwala nam wybrać podczas aktywacji urządzenia, czy chcemy korzystać z macOS czy iPadOS – wtedy moglibyśmy uznać, że iPad może nam zastąpić komputer w 100%.  Do tego dochodzi nam też ograniczona ilość portów o której zaraz sobie porozmawiamy.

Dlaczego wiele osób nie chce zdecydować się na kupno iPada?

Cena gra tutaj pierwsze skrzypce – ale jeśli ktoś ma gotówkę, nadal może czuć niechęć do iPada Pro. Dlaczego? Został on wyposażony tylko w jedno gniazdko USB typu C. Jak możemy nazywać komputerem coś, co ma tylko jeden port? Przecież do tego nawet nie można podłączyć pendrive w trakcie ładowania. 

I tutaj pojawia się… Baseus! 

Jesteśmy pierwszą redakcją w Polsce, która miała przyjemność przetestowania tego urządzenia. Wyglądem i kolorystyką nawiązuje ono do najnowszych iPadów – dopasowuje się do krawędzi wręcz perfekcyjnie. Na plus także należy zaliczyć grubość urządzenia, ponieważ nie powinno oni przeszkadzać nam w codziennym użytkowniku.

Co dostajemy w zestawie? 

Przejściówka wyposażona jest w jeden kabelek służący nam do podłączenia jej do naszego iPada, oraz kilka następujących złącz:

  • USB C
  • USB A
  • MICRO SD
  • SD
  • HDMI 
  • MINI JACK 3,5 mm

Daje nam to szereg dodatkowych możliwości! Możemy wyświetlić obraz z iPada na telewizorze nieobsługującymi AirPlay, podłączyć stare, dobre słuchawki na kabel, czy chociażby podłączyć kartę z naszego aparatu i na pełnoprawnym Photoshopie, który od niedawna jest dostępny, obrobić swoje zdjęcia i wysłać klientowi – mega.

Kultura pracy 

Urządzenie przez cały czas pozostaje chłodne. Przy mocniejszym obciążeniu (pendrive, karta pamięci, słuchawki i HDMI podłączone do telewizora) nagrzewa się, natomiast jest to tak minimalne, że w praktyce ciężko to wyczuć. Akcesorium od środka zostało pokryte miękka gumą, która zapobiega przed porysowaniem się naszego iPada. Warto jednak zwrócić uwagę, czy przy nakładaniu przejściówki na urządzenie nie ma na łączeniu się tych przedmiotów jakichkolwiek ziarenek piasku czy kurzu – nie chcemy mieć odprysków na obudowie.

Podsumowując – dużo za niewiele. 

Fajne akcesorium za przystępne dla każdego pieniądze, które niezwykle ułatwi i umili prace na waszych najnowszych iPadach! Jako ciekawostkę mogę dodać, że przejściówki możecie używać także z… waszym MacBookiem! Nic nie stoi na przeszkodzie, aby w sytuacji awaryjnej podłączyć przejściówkę do MacBooka i skorzystać z tradycyjnego portu USB A czy chociażby HDMI, które będzie nam potrzebne aby wyświetlić prezentacje na ścianie. Polecam serdecznie i zachęcam do zakupu! 

HUB dla iPada Pro USB C od Baseus – to dopiero jest sztos!

(77)

Dominik Rudkowski Kocham testować nowe rzeczy, ale nienawidzę ograniczać się do jednej firmy. Opowiem wam nie tylko o Apple, ale również o Androidzie i innych ciekawych rozwiązaniach. Zapraszam! WAŻNE: w związku z brakiem dostępu do mojej głównej poczty proszę o kierowanie maili na służbową skrzynkę: dominik.rudkowski@applemobile.pl Instagram: https://www.instagram.com/domiss.s/