HTC rezygnuje z dalszej walki sądowej z Apple?
0

HTC rezygnuje z dalszej walki sądowej z Apple?

0

Apple vs HTCHTC postanowiło odrzucić apelację złożoną przez Międzynarodową Komisję Handlu (ITC), która chciała doprowadzić do ponownego otwarcia sprawy związanej ze skargą patentową przeciwko Apple. ITC oddaliło skargę azjatyckiego przedsiębiorstwa w lutym tego roku, HTC posiada jednak teoretycznie cały czas opcję odwołania się od niego. Źródła zewnętrzne podają, że firma nie ma zamiaru do niego dążyć i ku zaskoczeniu wielu złożyła wniosek odwołujący pozew.

Według raportu, HTC cały czas będzie starał się dojść do swoich racji odnośnie S3 Graphics, które firma nabyła w zeszłym roku. S3 Graphics złożyła pozew przeciwko Apple, we wrześniu ubiegłego roku.

Ze swojej strony, Apple udało się wygrać sprawę z HTC odnośnie detektorów danych, które wykorzystywane są do rozpoznawania praktycznych informacji, takich jak numery telefonów, czy też adresy mailowe. Chociaż HTC w tym przypadku bardzo szybko wykonało odpowiednie obejścia w swoich telefonach komórkowych, to spora ich część cały czas zalega w amerykańskich punktach kontroli celnej, agenci sprawdzają bowiem, czy nie doszło do kolejnych naruszeń.

Oceń post

SKOMENTUJ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *