Aktualizacja aplikacji Dropbox dla iOS ? możliwość automatycznego uploadowania zdjęć i filmów!
0

Aktualizacja aplikacji Dropbox dla iOS ? możliwość automatycznego uploadowania zdjęć i filmów!

0

DropboxFirma Dropbox wypuściła właśnie aktualizację swojej aplikacji dla platformy iOS, która niesie z sobą bardziej rozbudowane funkcje uploadowania plików wideo oraz zdjęć, a także nowy widok galerii. Dropbox w wersji 1.5, oferuje użytkownikom urządzeń spod znaku nadgryzionego jabłka automatyczne wrzucanie zdjęć oraz filmów wykonanych przy pomocy iPhone’a oraz iPada do chmury – opcja ta wcześniej dostępna była tylko i wyłącznie dla userów korzystających z platformy Android.

Istnieje możliwość wyboru, czy upload ma mieć miejsce automatycznie, czy tylko w przypadku połączenia poprzez WiFi, czy też tylko w momencie, kiedy sami będziemy chcieli umieścić pliki w chmurze. Skorzystanie z nowej funkcji, pozwoli także zwiększyć pojemność naszego wirtualnego dysku. Firma Dropbox obiecała bowiem, że za każdy megabajt zuploadowany do chmury poprzez nową funkcjonalność, otrzymać będzie można od 500MB do aż 3 dodatkowych GB!

Aplikacja została wyposażona także w coś na kształt galerii, umożliwiającej przeglądanie zuploadowanych zdjęć i graifk, tagowania ich, pobierania, dzielenia się ze znajomymi i tak dalej. Pliki pobierane z serwera Dropbox są formatowane bezpośrednio do JPEG. Dopełnieniem wszystkich zmian jest opcja masowego usuwania lub kopiowania plików, a także możliwość uploadu pliku o nieograniczonej wielkości.

Oceń post

SKOMENTUJ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *