Aplikacja YouTube iOS dostępna na iPada… nareszcie!
0

Aplikacja YouTube iOS dostępna na iPada… nareszcie!

0

iPadKiedy sięgamy po jakiegokolwiek iPada, to co może nas zadziwić już na samym początku to fakt, że nie jesteśmy w stanie znaleźć tam YouTube w formie osobnej aplikacji, tak jak w przypadku większości tabletów.

Jak się okazuje, oprogramowanie takie nie było cały czas dostępne, aż do teraz! Oficjalna aplikacja YouTube pod iOS została właśnie zaktualizowana i niesie z sobą nie tylko szereg nowych funkcjonalności, ale także możliwość działania na wszystkich tabletach z rodziny Apple!

Update zapewnia także wsparcie dla większego wyświetlacza w iPhone 5 oraz integrację z usługą AirPlay. Filmiki wideo ładują się zdecydowanie szybciej, są płynniej odtwarzane, a kolejne materiały wyszukiwać możemy głosem. Dlaczego jednak posiadanie takiej aplikacji na iPadach jest tak bardzo ważne? Jak twierdzi bowiem Google, obecnie ? całego ruchu w serwisie generowana jest przez urządzania mobilne.

Na iPadzie aplikacja prezentuje się naprawdę nieźle, przypominając trochę interfejsem Facebooka oraz jednocześnie dokładnie tą samą aplikację z Androida Jelly Bean ? sprawia wrażenie jakby została po prostu zaadoptowana pod iOS?a.

Oceń post

SKOMENTUJ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *