Bamboo Stylus feel. Nowe piórka do pracy na iPadzie
0

Bamboo Stylus feel. Nowe piórka do pracy na iPadzie

0

Bamboo Stylus feelFirma Wacom wprowadza do sprzedaży nowe piórka aktywne, które przydają się w pracy na multimedialnym tablecie internetowym iPad. Nowy gadżet to Bamboo Stylus feel.

Seria feel popularnych piór Bamboo Stylus wykorzystuje Wacom feel IT Technologies. Zastosowano w nich specjalny czujnik wbudowany w różne urządzenia mobilne, takie jak Samsung Galaxy Note 10.1. W porównaniu z piórami pojemnościowymi – takimi jak Bamboo Stylus solo, duo i pocket dostępne do iPada, iPhone’a oraz innych urządzeń z ekranem dotykowym – nowe pióra Bamboo Stylus umożliwiają także korzystanie ze zróżnicowanych poziomów nacisku podczas robienia notatek na ekranach przystosowanych do technologii ?feel?. Technologia rezonansu elektromagnetycznego umożliwia łączność pióra z tabletem nie tylko za pośrednictwem dotyku, ale i fal radiowych, co zapewnia większą precyzję.

Jedna technologia – dwa modele

Pióra Bamboo Stylus feel są dostępne w dwóch wysokiej klasy wersjach. Oba wygodne pióra naturalnie leżą w dłoni. Czarne i białe pióra doskonale pasują do wzornictwa współczesnych smartfonów i tabletów. Dzięki atłasowej powierzchni pióro jest przyjemne w dotyku, a błyszczące akcenty aluminiowe podkreślają klasę nowoczesnego wzornictwa.

Elektroniczne gadżety, takie jak smartfony i tablety, przestały już być tylko dodatkami, a stały się częścią naszego stylu życia. Świadomym swoich potrzeb konsumentom, którzy poszukują optymalnie dobranego akcesorium do smartfonu lub tabletu, Wacom oferuje Bamboo Stylus feel carbon ? piórko tak cenne, jak pomysły ich użytkowników. To pióro klasy premium zostało wykonane z włókna węglowego. Zapewnia tę samą jakość pracy, ale wyróżnia się elegancką, biznesową, srebrnoszarą kolorystyką. W ten sposób łączy prestiżowe wzornictwo z najbardziej zaawansowanymi technologiami.

W zależności od indywidualnych wymagań można wybrać dodaną do każdego opakowania miękką, gumowaną lub twardszą końcówkę.

Rodzina produktów Bamboo Stylus
Modele Bamboo Stylus feel wzbogacają ofertę piór Wacom Stylus. Dołączają tym samym do takich produktów, jak Bamboo Stylus duo – pióro z gumową końcówką i długopis kulkowy, Bamboo Stylus pocket – kompaktowe, rozkładane pióro przydatne w mobilnej pracy, a także przeznaczone do tabletów pióra Bamboo Stylus solo z gumową końcówką i w różnych kolorach: niebieskim, zielonym, różowym, pomarańczowym, czarnym i białym.

Dostępność i ceny
Model Bamboo Stylus feel w kolorze czarnym lub białym kosztuje 39,90 EUR, a cena wersji premium – Bamboo Stylus feel carbon – wynosi 79,90 EUR. Wszystkie ceny zawierają podatek VAT. Pióra będą dostępne od stycznia 2013 roku.

Czy ktoś w ogóle korzysta z produktów firmy Wacom?

Oceń post
Michał Gruszka Jestem twórcą i założycielem APPLEMOBILE. Byłem dziennikarzem technologicznym i redaktorem w czasach, gdy prasa była głównym źródłem informacji. Dziś, oddany pasji pisania, tworzę głównie dla własnej przyjemności. Krytyczny fan Apple.

SKOMENTUJ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *