Gerda Tedee – czym wyróżnia się na tle innych inteligentnych zamków?

Gerda Tedee – czym wyróżnia się na tle innych inteligentnych zamków?

0

Gerda Tedee – czym wyróżnia się na tle innych inteligentnych zamków?

0

Jestem użytkownikiem Gerda Tedee od kilku miesięcy. Ten czas w zupełności wystarczył, aby jednoznacznie stwierdzić, że inteligentny zamek Gerda Tedee to produkt wyjątkowy, niepozorny, a także wyznaczający pewne standardy. Oczywiście, nie jest to jedyny inteligentny zamek, który istnieje na rynku, jednak jest to jedyny zamek, któremu można nadać miano w pełni przemyślanego i innowacyjnego, a przy tym faktycznie zwiększającego bezpieczeństwo.

Inteligentne zamki nie miały łatwo w momencie ich premiery na rynku. Ludzka niepewność do nowych technologii, a także brak zaufania do elektroniki sprawiła, że wiele osób, w tym także i ja, obawiało się, że to tylko zbędny gadżet dla najbardziej zamożnych klientów.

Rzeczywistość okazała się inna, tym samym sprawiło to, że coraz więcej osób zdecydowało się na zakup inteligentnego zamka do drzwi wejściowych. Jeśli jednak wciąż macie wątpliwości, jaki zamek będzie odpowiadał waszym potrzebom, a także który faktycznie zapewni większe bezpieczeństwo i bezproblemową pracę, to warto bliżej przyjrzeć się rozwiązaniu od naszego rodzimego producenta, czyli Gerdy.

Certyfikat Approved Smart Home Product uzyskany przez Gerda Tedee

Inteligentny zamek Gerda Tedee otrzymał prestiżową nagrodę w postaci certyfikatu „Approved Smart Home Product”, który został przyznany przez stowarzyszenie AV-TEST. Ta niezależna organizacja i laboratorium zajmuje się na co dzień testowaniem oprogramowania oraz urządzeń IoT. Zamek polskiego producenta został doceniony za wiele unikalnych i w pełni przemyślanych funkcji.

Najwyższym jednak wyznacznikiem, jest potwierdzenie, że Gerda Tedee zapewnia wysoki poziom bezpieczeństwa, czego nie można powiedzieć o produktach innych producentów, gdzie oprogramowanie, jak i sam zamek nie są do końca dopracowane, co powoduje zmniejszenie bezpieczeństwa. Samo stowarzyszenie AV-TEST zwróciło szczególną uwagę na fakt, że Gerda Tedee to zarazem najmniejszy oferowany na rynku inteligentny zamek, a zarazem najcichszy ze wszystkich smart-locków przebadanych do tej pory przez to laboratorium. To niewątpliwie duży plus i wyznacznik oferowanej przez Gerda jakości.

Montaż w pojedynkę, lub z pomocą fachowca!

Wiele osób może przestraszyć innowacyjność takich produktów. Strach przed nowościami jest naturalnie zrozumiały, tym samym, gdy przyjdzie nam montować taki zamek i konfigurować go w pojedynkę. W zestawie z zamkiem otrzymujemy różne typy wkładek, które musimy perfekcyjnie dopasować, aby wszystko miało tak zwane „ręce i nogi”. Osoby, które nie interesują się technologią i majsterkowaniem, mogą mieć spory problem z odpowiednim zamontowaniem takiego zestawu smart-lock, a także z odpowiednim doborem wkładki.

 

W przypadku zegarka Gerda Tedee, producent oferuje usługę montażu, którą możemy dokupić przy zakupie zamka. Kwota, jaką producent życzy sobie za taką przyjemność, jest stosunkowo nieduża, a tym samym adekwatna do kwoty samego zamka. Tym samym mamy pewność, że zamek będzie zamontowany zgodnie ze sztuką i poprawnie skonfigurowany. Osoba montująca zamek pomoże nam w pełni skonfigurować zamek do naszych potrzeb. To ogromna zaleta, która może przekonać niezdecydowanych do wyboru właśnie zamka Gerda Tedee.

Plusów inteligentnego zamka Gerda Tedee jest znacznie więcej, a o jego wyjątkowości możecie przeczytać w pełnej recenzji na łamach naszego portalu pod tym linkiem. To genialne urządzenie, które na nowo definiuje tak prosty na pozór element, jakim jest „zamek w drzwiach”.

Gerda Tedee, czym wyróżnia się na tle innych inteligentnych zamków?

Cezary Pagórek Miłośnik nowinek technologicznych i motoryzacji. Recenzent i dziennikarz technologiczny w serwisie Applemobile.pl. Chcesz się coś dowiedzieć? Pisz śmiało wiadomość prywatną!