Home Newsy Firma Apple zaktualizowała swój pakiet aplikacji iWork
Firma Apple zaktualizowała swój pakiet aplikacji iWork
0

Firma Apple zaktualizowała swój pakiet aplikacji iWork

0

Firma Apple zaktualizowała swój pakiet aplikacji iWork, wprowadzając nowe funkcje dla Pages, Numbers i Keynote zarówno na urządzeniach z systemem iOS, jak i na komputerach Mac. Są to drobne aktualizacje wersji 12.1, a każda aplikacja otrzymała kilka nowych funkcji, jak opisano poniżej.

Aplikacje Keynote na Maca, iPhone’a i iPada zawiera opcję subtelnego ruchu i wizualnego zainteresowania prezentacjami z dynamicznym tłem, które porusza się podczas przechodzenia od slajdu do slajdu. Dostępne są nowe animowane motywy z dynamicznym tłem, a także istnieje możliwość pominięcia lub cofnięcia pominięcia wszystkich slajdów w zwiniętej grupie.

Numbers dla iPhone’a, iPada i Maca otrzymało najmniej aktualizacji, a Apple poprawiło wydajność podczas wstawiania wierszy i kolumn w dużych tabelach.

Pages na iPhone’a, iPada i Maca zyskuje nową funkcję, która umożliwia używanie korespondencji seryjnej do tworzenia spersonalizowanych listów, kartek i kopert dla wielu odbiorców, a także oferuje nowe szablony zaproszeń na wydarzenia i certyfikatów. Dokumenty Pages można teraz również eksportować jako pliki TXT.

Aplikacje iWork dla systemów iOS i Mac są dostępne bezpłatnie w App Store i Mac App Store.

źródło: macrumors.com

Firma Apple zaktualizowała swój pakiet aplikacji iWork

tags:

SKOMENTUJ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.