Home Newsy Facebook Watch dla Apple TV został wycofany, aplikacja już nie działa
Facebook Watch dla Apple TV został wycofany, aplikacja już nie działa
0

Facebook Watch dla Apple TV został wycofany, aplikacja już nie działa

0

Facebook Watch to dedykowana aplikacja do oglądania filmów z Facebooka i transmisji na żywo na telewizorach. Jednak użytkownicy Apple TV nie będą już mieli dostępu do platformy, ponieważ wydaje się, że Facebook wycofał aplikację Facebook Watch na tvOS.

Jak zauważyli użytkownicy, aplikacja Facebook Watch nie działa już na Apple TV. Wygląda na to, że Facebook wyłączył aplikację tvOS wraz z najnowszą aktualizacją, która, co ciekawe, zmieniła również ikonę aplikacji z nowym logo. Jednak aplikacja jest nadal dostępna w App Store.

Teraz, gdy próbują uzyskać dostęp do Facebook Watch w tvOS, użytkownicy otrzymują wiadomość, że aplikacja „nie jest już dostępna” i że filmy można oglądać na stronie Facebooka. Oczywiście, ponieważ tvOS nie ma przeglądarki internetowej, nie ma innego sposobu na oglądanie filmów z Facebooka na Apple TV, z wyjątkiem korzystania z AirPlay z innego urządzenia.

Facebook ogłosił swoją dedykowaną aplikację do oglądania filmów na Apple TV w 2017 roku . Użytkownicy mogli logować się na swoje konta na Facebooku, aby oglądać filmy od znajomych, obserwowane konta, a nawet sugerować filmy i transmisje na żywo.

Najwyraźniej tylko aplikacja tvOS została wycofana, ponieważ Facebook Watch jest nadal dostępny i działa na telewizorach Smart TV.

źródło: 9to5mac.com

Facebook Watch dla Apple TV został wycofany, aplikacja już nie działa

SKOMENTUJ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.