Home Newsy AirPods Pro 2 i długa lista nowych funkcji
AirPods Pro 2 i długa lista nowych funkcji
0

AirPods Pro 2 i długa lista nowych funkcji

0

AirPods Pro nowej generacji mogą zawierać długą listę nowych funkcji, w tym wykrywanie tętna, możliwość działania jako aparat słuchowy i port USB-C.

Chociaż „AirPods Pro 2” wyglądają podobnie do „AirPods Pro”, 52Audio twierdzi, że będzie długa lista nowych funkcji.

Zaktualizowany układ H1 — Zaktualizowany układ H1 ma być wyposażony w ulepszony system pakowania SiP i samodostosowujące się funkcje redukcji szumów. Obejmie to również lepszą wydajność i zwiększone zużycie energii.
Znajdź mnie — oczekuje się, że „AirPods Pro 2″ będą obsługiwać funkcję Znajdź mnie , umożliwiając ich zlokalizowanie za pomocą aplikacji. Wcześniejsze plotki wskazywały, że na obudowie będzie głośnik, który pozwoli im odtwarzać dźwięk, gdy zostaną zgubione.
Wykrywanie tętna – słyszeliśmy wcześniejsze pogłoski o czujnikach zdrowia pojawiających się w „AirPods Pro”, a 52Audio twierdzi, że będą w stanie wykryć tętno z wnętrza ucha.
Wykrywanie temperatury — czujnik tętna może również obsługiwać wykrywanie temperatury, ale 52Audio mówi, że nie można tego potwierdzić.
Ulepszenia dźwięku – „AirPods Pro 2” najwyraźniej podzielą akustykę z „AirPods 3”, oferując „połączenie niestandardowych jednostek napędowych o wysokiej amplitudzie i wzmacniaczy o wysokim zakresie dynamiki”. Włączone zostanie samodostosowująca się korekcja, dźwięk przestrzenny z dynamicznym śledzeniem głowy i udostępnianie dźwięku.
USB-C – zamiast Lightning, „AirPods Pro 2” mogą przyjąć port USB-C.
Możliwości aparatów słuchowych — 52Audio twierdzi, że „AirPods Pro 2” będą służyć jako aparat słuchowy. Dźwięk można najwyraźniej „zbierać przez etui ładujące i przesyłać do słuchawek w celu poprawy dźwięku i odtwarzania”, aby pomóc osobom z ubytkiem słuchu lepiej słyszeć dźwięk w otoczeniu. Witryna uważa, że ​​to, co wcześniej opisano jako uchwyt na smycz z boku słuchawek, jest w rzeczywistości rodzajem funkcji aparatu słuchowego, co brzmi podejrzanie.

52Audio w przeszłości dostarczało dokładnych informacji o nadchodzących produktach audio Apple, ale strona podzieliła się również pewnymi wątpliwymi plotkami. Niektóre z tych funkcji brzmią wiarygodnie, ponieważ słyszeliśmy już o nich plotki, ale inne, takie jak funkcjonalność aparatów słuchowych, są bardziej skomplikowane. Z tego powodu do tych informacji należy podchodzić z pewnym sceptycyzmem.

źródło: macrumors.com; 52audio.com

AirPods Pro 2 i długa lista nowych funkcji

SKOMENTUJ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.