Home Newsy Interfejs subskrypcji Apple został zaktualizowany
Interfejs subskrypcji Apple został zaktualizowany
0

Interfejs subskrypcji Apple został zaktualizowany

0

Firma Apple zmieniła interfejs zarządzania subskrypcjami na iPhonie i iPadzie, wprowadzając odświeżony wygląd, który dodaje odstępy między każdą subskrypcją i sprawia, że ​​wyraźniej widać, które subskrypcje są aktywne, a które nie.

Stuknięcie w subskrypcję zapewnia szczegółowe informacje na temat jej ceny i terminu jej odnowienia, a interfejs udostępnia opcje ponownej subskrypcji tej, która już wygasła. Przyciski odnawiania są bardziej widoczne niż wcześniej, podobnie jak przyciski anulowania i opcje zmiany planów subskrypcji usług takich jak Apple One, Apple TV i Apple Music.

Nowy interfejs subskrypcji można zobaczyć na urządzeniach z systemem iOS 15.5 i nowszym, w tym z wersją beta iOS 16. Wygląda na to, że nie jest dostępny w systemie iOS 15.4, więc może być ograniczony do nowszych aktualizacji. Aby zobaczyć odświeżony interfejs, nie jest wymagana aktualizacja oprogramowania, ponieważ ładuje on widok internetowy, który został zmodernizowany przez Apple.

Zaktualizowany interfejs subskrypcji jest bardziej zgodny z pozostałymi zmianami w aplikacji Ustawienia wprowadzonymi przez Apple w iOS 15 i wcześniejszych aktualizacjach, zapewniając prostszy i bardziej usprawniony system zarządzania.

źródło: macrumors.com

Interfejs subskrypcji Apple został zaktualizowany

SKOMENTUJ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.