Home Newsy Gurman: Apple pracuje na co najmniej czterech nowych komputerach Mac z wariantami procesora M2
Gurman: Apple pracuje na co najmniej czterech nowych komputerach Mac z wariantami procesora M2
0

Gurman: Apple pracuje na co najmniej czterech nowych komputerach Mac z wariantami procesora M2

0

W swoim najnowszym wydaniu biuletynu „Power On” Mark Gurman z Bloomberga opowiada o nowych komputerach Mac M2, które Apple spodziewa się zaprezentować podczas cyklu tego nowego procesora. Mając to na uwadze, dziennikarz mówi o odmianach chipa M2, które Apple prawdopodobnie ujawni w ciągu najbliższych kilku miesięcy: Pro, Ultra, Max i Extreme.

Według Gurmana są to urządzenia i chipy, które moglibyśmy zobaczyć na kolejnych komputerach Mac:

  • komputer Mac mini M2.
  • Maca mini M2 Pro.
  • 14-calowe i 16-calowe MacBooki Pro M2 Pro i M2 Max.
  • M2 Ultra i M2 Extreme Mac Pro.

Od jakiegoś czasu krążą plotki o nowym Macu mini. Na razie nie jest jasne, kiedy Apple planuje zaprezentować następną generację, a kiedy usunie swojego Intela.

W przypadku następnej generacji MacBooka Pro ma sens, że Apple zaktualizuje je za pomocą chipów M2 Pro i M2 Max. Ponieważ firma właśnie ogłosiła podstawowy MacBook Pro, który wygląda dokładnie jak model z 2020 roku, ale z chipem M2 w środku, Apple będzie musiało w niedalekiej przyszłości zaktualizować wersje 14-calowe i 16-calowe, które mają nowy wygląd i więcej portów.

Wreszcie, Mark Gurman wierzy, że w tym cyklu pojawi się Mac Pro z układami M2 Ultra i M2 Extreme. Ważne jest, aby pamiętać, że Apple informowało w przeszłości, że firma pracuje nad nowym komputerem Mac Pro, ale później nie powtórzyli takich wiadomości.

Co ciekawe, dziennikarz nie wspomina o 24-calowej odmianie iMaca M2. Z drugiej strony Gurman poinformował już, że Apple pracuje nad iMacem M3, co oznacza, że ​​produkt ten może pominąć obecną generację chipów i otrzymać odświeżenie dopiero w przyszłym roku.

źródło: 9to5mac.com

Gurman: Apple pracuje na co najmniej czterech nowych komputerach Mac z wariantami procesora M2

tags:

SKOMENTUJ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.