Home Newsy Apple przyjmuje zamówienia w przedsprzedaży na nowego MacBooka Air z układem M2
Apple przyjmuje zamówienia w przedsprzedaży na nowego MacBooka Air z układem M2
0

Apple przyjmuje zamówienia w przedsprzedaży na nowego MacBooka Air z układem M2

0

Nowy MacBook Air firmy Apple z chipem M2 jest już dostępny do zamówienia w sklepie internetowym Apple. Dostawy do klientów i dostępność w sklepach rozpoczną się w piątek 15 lipca.

Zapowiedziany w czerwcu na WWDC, nowy, zaktualizowany i przeprojektowany MacBook Air oferuje największą przeróbkę w porównaniu z linią MacBook Air od 2010 roku i jako pierwszy wyposażono w układ M2.

Nowy model ma nieco większy 13,6-calowy wyświetlacz, wycięcie na górnej ramce mieszczące ulepszoną kamerę 1080p, jednolitą, płaską obudowę podobną do MacBooka Pro oraz nowe opcje kolorystyczne Starlight i Midnight.

Jeśli chodzi o łączność, w MacBooku Air dostępne są dwa porty USB-C, a także port MagSafe do ładowania i gniazdo słuchawkowe 3,5 mm z obsługą słuchawek o wysokiej impedancji.

Maszyna zawiera również wbudowany czterogłośnikowy system dźwiękowy, który obsługuje dźwięk przestrzenny i szerokie stereo. Posiada także zestaw trzech mikrofonów.

Układ nowej generacji ‌M2‌ zawiera 8-rdzeniowy procesor i maksymalnie 10-rdzeniowy procesor graficzny, a także obsługę do 24 GB pamięci. W porównaniu do M1, ‌M2‌ oferuje postępy w wydajności i efektywności dzięki 18% szybszemu procesorowi, 35% szybszemu procesorowi graficznemu i 40% szybszemu silnikowi Neural Engine.

źródło: macrumors.com

Apple przyjmuje zamówienia w przedsprzedaży na nowego MacBooka Air z układem M2

SKOMENTUJ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.