Drobna poprawka iOS 10.3 dla wszystkich użytkowników

Drobna poprawka iOS 10.3 dla wszystkich użytkowników

0

Zaledwie tydzień po opublikowaniu przez Apple finalnej wersji systemu iOS 10.3 na serwerach znalazła się drobna, bo ważąca niecałe 30 MB aktualizacja. Update oznaczony jest jako 10.3.1 i nie był wcześniej testowany przez deweloperów i osoby uczestniczące w programie publicznych testów.

Ci ostatni dzień po upublicznieniu wersji systemu iOS 10.3 dostali w swoje ręce odsłonę 10.3.2. Wersja 10.3.1 dedykowana jest wszystkim osobom posiadającym kompatybilne urządzenia. Warto dodać, że aktualizacja ta wspiera jeszcze procesory 32-bitowe, a zatem mogą z niej skorzystać posiadacze między innymi iPhone’a 5 oraz 5c. Jest to ostatnia dedykowana im aktualizacja, bowiem system w wersji iOS 10.3.2, który obecnie testują niektórzy użytkownicy wyklucza taką sposobność. iPhone 5, 5c, a także iPada 4 przestają być wspierane.

Update przynosi jedynie poprawki drobnych błędów. Skupia się również na kwestiach bezpieczeństwa i poprawia stabilność działania systemu. Aktualizacji można dokonać bezpośrednio na urządzeniu udając się do zakładki Ustawienia Ogólne i Uaktualnienia.

Źródło: Apple

 

Drobna poprawka iOS 10.3 dla wszystkich użytkowników

Oceń post
Krzysztof Rozengarten Jestem tu, bo lubię :-)

SKOMENTUJ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *