Home Newsy Doskonała sprzedaż iPada 2
Doskonała sprzedaż iPada 2
1

Doskonała sprzedaż iPada 2

1

Popyt na iPad?y 2, od daty premiery do chwili obecnej przekracza najśmielsze oczekiwania nawet producentów. Apple odnotowuje wyższą sprzedaż tabletów, od wszystkich pozostałych, konkurencyjnych urządzeń.

Według Digitimes Apple sprzedał około 2,5 miliona iPadów w samym marcu, najwięcej w drugim kwartale. Według przewidywań Apple w ciągu najbliższego półrocza może sprzedawać 4 – 4,3 miliona iPadów miesięcznie.
Zapewni to zdecydowanie lepszy wynik od poprzedniej wersji iPada, którego w ciągu 9 miesięcy sprzedano 15 milionów.
Konkurenci zostają daleko w tyle. Przykładem może być Motorola Xoom, która do tej pory sprzedała 100 tysięcy sztuk.

Podaż też wygląda bardzo dobrze, ponieważ mimo wątpliwośći, Apple nie wstrzymuje ani nawet nie obniża produkcji iPadów 2, mimo że po katastrofie w Japoni spekulowano, że może wystąpić deficyt w częściach potrzebnych do produkcji tabletów.

Apple dokłada dodatkowo wszelkich starań, aby iPady 2 znajdowały nowych chętnych, zarówno przez kampanię reklamową ( niestety słabo rozwiniętą w Polsce ), jak również przez regularne pojawianie się nowych aplikacji i programów.

Comment(1)

  1. „Apple dokłada dodatkowo wszelkich starań, aby iPady 2 znajdowały nowych chętnych” – no ciekawe… jak chcą znaleźć nabywców to niech rzucą towar do sklepów, bo na razie mamy puste półki jak za komuny…

SKOMENTUJ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *