Kolejny przeciek dotyczący iPhone'a 5 ?
0

Kolejny przeciek dotyczący iPhone'a 5 ?

0

Mimo, że na iPhone’a 5 przyjdzie nam poczekać jeszcze jakiś czas, w sieci pojawia się coraz więcej informacji, przecieków, newsów i zdjęć dotyczących zapowiadanego telefonu.

Na przykład na wietnamskim forum opublikowano ostatnio zdjęcia, mające rzekomo przedstawiać iPhone’a 5. Są one przedstawione poniżej.

Oprócz zdjęć autor nie zamieścił wiele informacji, jakim sposobem wszedł w posiadanie tego urządzenia. Powyższe zdjęcia więc, asekuracyjnie uważamy za mało wiarygodne.

Gdyby jednak faktycznie miałby to być jeden z prototypowych modeli piątej generacji iPhone’a potwierdziły by się częste pogłoski o tym, że ekran niemal maksymalnie wykorzystuje powierzchnię telefonu.
Brakuje zaokrąglonej krawędzi z tyłu telefonu, oraz dotykowego przycisku ?home?, na temat których również krąży wiele domysłów.
Dodatkowo uwagę można zwrócić na przyciski głośności, które są osobno umieszczone z boku iPhone’a.

Warto powtórzyć jednak że brak jest potwierdzonych informacji, jakoby zdjęcia miały przedstawiać oryginalnego iPhone’a. Słuszność tych wątpliwości potwierdza fakt, że Wietnam i jego sąsiedzi dobrze wyspecjalizowali się w produkcji podróbek urządzeń Apple.

Oceń post
tags:

SKOMENTUJ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *