Darmowe szkło hartowane 9H przy wymianie ekranu w iPhone w Serwis iPhone Szczecin AppleMobile.pl
0

Darmowe szkło hartowane 9H przy wymianie ekranu w iPhone w Serwis iPhone Szczecin AppleMobile.pl

0

SZKLO

W dniach 22-23 kwietnia 2015 roku zapraszamy wszystkich Klientów do skorzystania z niepowtarzalnej oferty na wymianę modułu ekranu w telefonach iPhone. Tylko w tych dniach, wymieniając ekran w telefonach iPhone 4, iPhone 4S, iPhone 5, iPhon 5C, iPhone 5S oraz iPhone 6, na hasło FACEBOOK otrzymasz zupełnie bezpłatnie hartowane szkło o wysokiej przejrzystości oraz twardości 9H, o wartości 90 złotych na ekran Twojego telefonu zupełnie bezpłatnie i to z usługą profesjonalnego naklejenia. Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszego Serwis iPhone Szczecin AppleMobile.pl w Szczecinie na Wojska Polskiego 50 (wejście od strony Jagiellońskiej 84!) w godzinach od 9 do 17.30. 

Nasz serwis montuje tylko oryginalne wyświetlacze LCD w telefonach iPhone. Jesteśmy jedynym autoryzowanym serwisem My APPLE w zachodniopomorskim. Wykonujemy naprawy pogwarancyjne. Wymieniamy ekrany w telefonach iPhone na poczekaniu, w czasie około 20 minut. Na wszystkie usługi udzielamy 6 miesięcznej gwarancji. Na życzenie wystawiam fakturę VAT i oferujemy płatność kartą!

Serdecznie zapraszamy!

 

Promocja obowiązuje do wyczerpania zapasów.

Oceń post
Michał Gruszka Jestem twórcą i założycielem APPLEMOBILE. Byłem dziennikarzem technologicznym i redaktorem w czasach, gdy prasa była głównym źródłem informacji. Dziś, oddany pasji pisania, tworzę głównie dla własnej przyjemności. Krytyczny fan Apple.

SKOMENTUJ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *