Czy dostaniemy iPhone’a z rozsuwaną klawiaturą ?
0

Czy dostaniemy iPhone’a z rozsuwaną klawiaturą ?

0

Całkiem niedawno w sieci pojawiły się plotki, według których Apple pracuje nad wersją iPhone’a z rozsuwaną klawiaturą.

Podobno telefon z rozsuwaną klawiaturą miałby być dodatkowym modelem, uzupełniającym kolekcję dotychczasowych iPhone?ów. Według informacji znalezionych na Apple.pro, firma uważa że znalazło by się sporo chętnych na taki model iPhone’a, z uwagi na uciążliwe tworzenie dokumentów tekstowych na dotykowej klawiaturze qwerty.

Plotki te wydają się jednak mało prawdopodobne. Apple nie zmieni raczej swojego zwyczaju wypuszczania na rynek jednego, kluczowego telefonu. W politykę firmy jest już raczej wpisane wyprodukowanie jednego, najlepszego telefonu, zamiast kilku, dla różnych odbiorców.

Udoskonalenie iPhone’a w fizyczną klawiaturę nie było by zresztą niczym nowym, z uwagi na obudowę Keyboard Buddy iPhone 4 Case, o której już kiedyś pisaliśmy. Doskonale uzupełnia ona iPhone’a 4 w wysuwaną klawiaturę. To samo akcesorium przedstawione jest na zdjęciu poniżej.

Gdyby nie to, że serwis Apple.pro był już źródłem kilku przecieków które się sprawdziły, informacja o fabrycznie montowanej wysuwanej klawiaturze w przyszłym iPhonie była by dla nas zupełnie nieprawdopodobna. Lepiej więc asekuracyjnie stwierdzić, że istnieje cień nadziei, że Apple szykuje dla nas podobną niespodziankę.

Oceń post

SKOMENTUJ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *