iPad 4 z wysuwaną klawiaturą?
3

iPad 4 z wysuwaną klawiaturą?

3

iPad 4Chociaż iPad 3 dostępny jest na rynku zaledwie od dwóch miesięcy, to już znajdują się ludzie, którzy zaczynają zastanawiać się nad tym, jak wyglądała będzie kolejna generacja tabletów od Apple. Luis Fonseca, popularny projektant z Portugalii, stworzył koncepcję iPada 4, którą widzicie na powyższym obrazku. Musimy szczerze przyznać, że wpadł na naprawdę oryginalny pomysł.

Jego wyobrażenie czwartej generacji iPada zawiera w sobie fizyczną i wysuwaną klawiaturę QWERTY – chociaż większość z nas jest zdania, że to prędzej MacBook zamieni się w iPada niż tablet od Apple otrzyma klawiaturę, to całość prezentuje się naprawdę ciekawie. Klawiatura wysuwa się z dołu i w żaden sposób nie zwiększa grubości urządzenia. Według portugalskiego projektanta w urządzeniu znajdziemy także aparat 12MP, pozwalający na zapis wideo w rozdzielczości 1080p, a także aluminiową ramę. iPad 4 jest także niezwykle łatwy w recyklingu, z powodu zastosowania degradowalnych i łatwych w demontażu elementów.

Osobiście jestem zdania, że iPad z klawiaturą spotkałby się z naprawdę dużym zainteresowaniem – wiele osób wychodzi bowiem z założenia, że tablet pozbawiony klawiatury (czy też stacji dokującej z klawiaturą) jest urządzeniem niewygodnym, z którego nie da się w pełni korzystać. Ile bylibyście skłonni zapłacić za iPada 4, takiego jak widać na obrazku? 🙂

Oceń post

Comment(3)

  1. bzdura. Tablet ma być tablet, a nie laptop. W życiu bym takiego czegoś nie kupił. Obecny iPad jest prawie idealny.

SKOMENTUJ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *