0

Czy doczekamy się pełnej integracji iOS-a z Facebookiem?

0

Facebook dla iOSJeżeli wierzyć pogłoskom, to Apple ma zamiar wprowadzić w niedalekiej przyszłości rozległą integrację swojego systemu na urządzenia mobilne z portalem społecznościowym Facebook. Firma spod znaku nadgryzionego jabłka oraz królestwo Marka Zuckerberga są w fazie finalizowania negocjacji, które mogą doprowadzić do zintegrowania w iOS 6 oraz przyszłych urządzeniach od Apple jednej z największych platform społecznościowych. Informacja ta ma zostać oficjalnie potwierdzona w czasie odbywającego się w tym miesiącu WWDC.

Rozwiązanie to z pewnością okaże się niezwykle wygodne dla samych użytkowników. Guziki ?Zaloguj z Facebooka? znajdują się bowiem już praktycznie na każdej stronie, pozwalają na szybsze uwierzytelnienie, plus userzy platformy zintegrowanej z Facebookiem będą mieli możliwość łatwiejszego dzielenia się treściami z innymi.

Przypuszcza się, że integracja będzie przebiegała i ukształtuje się na takich samych zasadach, jak ta związana z Twitterem, która miała miejsce w iOS 5, dając użytkownikom możliwość udostępniania zdjęć, stron internetowych i innych materiałów.

SKOMENTUJ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *