iOS 13 – poznaliśmy wygląd suwaka dźwięku!
0

iOS 13 – poznaliśmy wygląd suwaka dźwięku!

0

Wczorajszego wieczoru do sieci za sprawą dobrze każdemu znanemu Benowi Geskinowi trafiło zdjęcie z marcowej wersji iOS 13. Czy ten suwak będzie tak ohydny? Zapraszam!

Od lat w systemie iOS mamy ten piekielnie brzydki kwadrat, który pojawia się przy próbie zmiany głośności. Jestem w stanie zaryzykować stwierdzenie, że 90% użytkowników tego systemu choć raz przeklinało ten obecny suwak (o ile możemy go tak nazwać).

Jak widać na zdjęciu, suwak obecny w wersji marcowej nadchodzącego iOS 13 – czyli bardzo wczesnej, dostępnej wyłącznie dla deweloperów (17A3457I) jest obrzydliwy. Nachodzi na baterię i ikonki obok niej, a dodatkowo wygląda jak ten z centrum sterowania. Obstawiam że wycięli linijkę kodu z centrum i wrzucili po prostu do ogólnego UI systemu. Ot takie kopiuj – wklej.

Powiedzmy sobie wprost – tak być nie może. Na szczęście mamy pewność, ponieważ jest to system od Apple – i pomimo wielu wpadek, ich systemy na ogół są „idealne”. No może z wyjątkiem iOS 11 – to coś nie powinno nigdy powstać. Niżej widzicie wersję dostępną w marcowej wersji oraz taką, którą Ben uznaje za najbardziej prawdopodobną dla oficjalnego iOS 13. Pamiętajcie, że już dziś zobaczymy pierwszą betę tego systemu, ale jak pokazuje życie – z bety na betę niektóre funkcje się zmieniają, inne znikają a jeszcze nowe się pojawiają. Więc nie bierzmy wszystkiego z pierwszej bety w 100% na poważnie, raczej z przymrużeniem oka. Albo obydwu.

A jak wyglądałby idealny suwaczek? (Warto zaznaczyć – suwaczek, nie suwak) Dokładnie tak!iOS 13 - poznaliśmy wygląd suwaka dźwięku!

Widzę, że zarówna ja jak i Ben mamy podobne podejście do wyglądu systemu. Opisał to zdjęcie jako „Perfect” – i ja się pod tym podpisuje rękami i nogami.

Oceń post
Dominik Rudkowski Hej! Fajnie że tu wpadłeś :)Możesz zajrzeć także tutaj: Instagram: https://www.instagram.com/dominikrudkowski/

SKOMENTUJ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *