Home Newsy iOS 13 – Automatyczne zamykanie kart w Safari
iOS 13 – Automatyczne zamykanie kart w Safari
0

iOS 13 – Automatyczne zamykanie kart w Safari

11
0

Nowy system – czyli nowości! Apple na konferencji nie wspomniało o wielu rzeczach, ale od czego jesteśmy my? Zapraszam na przegląd kolejnej nowości w iOS 13 – czyli automatycznego zamykania kart w safari!

Na czym polega ta funkcja? Chyba nie musze tłumaczyć, bo nazwa robi to za mnie. Nie wiem jak wy, ale ja karty w Safari na iPhonie zamykam średnio raz na kilka miesięcy (ups). Robi się bałagan, całkiem spory, szczególnie jak chcę coś komuś pokazać i przebijam się przez karty z przepisami, śmiesznymi kotkami, żenującymi fotkami czy portalami społecznościowymi. Jak widzicie, dostępne są opcje zamykania kart ręcznie, po jednym dniu, po tygodniu lub po miesiącu. Według mnie, optymalnym jest tryb usuwania po jednym tygodniu. Miesiąc to za dużo, bo tak robię ręcznie, a jeden dzień to trochę za krótko. Opcję uruchomicie wchodząc w Ustawienia -> Safari -> Zamknij karty. Funkcja działa zarówno na iPadzie jak i iPhonie.

iOS 13 – Automatyczne zamykanie kart w Safari

(11)

Dominik Rudkowski Kocham testować nowe rzeczy, ale nienawidzę ograniczać się do jednej firmy. Opowiem wam nie tylko o Apple, ale również o Androidzie i innych ciekawych rozwiązaniach. Zapraszam! WAŻNE: w związku z brakiem dostępu do mojej głównej poczty proszę o kierowanie maili na służbową skrzynkę: dominik.rudkowski@applemobile.pl Instagram: https://www.instagram.com/domiss.s/