Home Recenzje Aplikacje / Gry / Oprogramowanie Cztery najlepsze aplikacje do ukrywania zdjęć na telefonie iPhone

Cztery najlepsze aplikacje do ukrywania zdjęć na telefonie iPhone

Cztery najlepsze aplikacje do ukrywania zdjęć na telefonie iPhone
0

Cztery najlepsze aplikacje do ukrywania zdjęć na telefonie iPhone

Aby ukryć zdjęcia na iPhonie, dość łatwo można to zrobić bez konieczności korzystania z aplikacji innych firm.

 

Bez względu na to, który model iPhone’a używamy, o ile działa w systemie iOS 8 lub nowszym, wystarczy uruchomić aplikację Zdjęcia, znaleźć zdjęcie lub film, który chcesz ukryć, nacisnąć przycisk udostępniania, wybrać opcję ukrycia i przycisnąć Ukryj zdjęcie, aby potwierdzić. Twoje multimedia znajdują się teraz w ukrytym albumie.

Niestety ta funkcja w iOS jest ograniczona. Zdjęcia są po prostu ukryte w widokach Chwil, Zbiorów i Lat ale nadal są widoczne w widoku Albumów. Jeśli szukasz dodatkowej ochrony plików multimedialnych to poniżej przedstawiam cztery aplikację.

 

Private Photo Vault Pro.

Cena: 18.99 zł [Pobierz]

Private Photo App

Jako jedna z najwyżej ocenianych aplikacji tego typu w App Store, program Photo Photo Vault Pro daje bardzo dużo korzyści. Popularny raport Break-in i funkcje Decoy Password zapewniają bezpieczne miejsce na Twoje zdjęcia i filmy.

Break-in Report potajemnie rejestruje osobę, która próbuje uzyskać dostęp, i oznacza lokalizację GPS, abyś wiedział, gdzie doszło do tej próby.

Program Private Photo Vault Pro importuje Twoje multimedia z aplikacji Zdjęcia. Możesz też tworzyć albumy i robić zdjęcia lub filmy bezpośrednio w aplikacji. Ma prywatną przeglądarkę internetową i podstawowe narzędzia do edycji zdjęć. Obsługuje odtwarzanie wideo, synchronizację iTunes, bezprzewodowe przesyłanie zdjęć i przesyłanie zdjęć e-mailem lub SMSem.

Ma dwa sposoby ukrywania swoich zdjęć i filmów lub albumów – ustawiając numer PIN i blokadę wzoru lub kropki. W tej chwili może brakować obsługi Touch ID lub Face ID, najlepszej w swojej klasie technologii bezpieczeństwa, którą Apple wykorzystuje na swoich urządzeniach mobilnych.

Jak prywatna jest ta aplikacja? Według twórców, Twoje zdjęcia są przechowywane na Twoim urządzeniu i nigdy nie są wysyłane na ich serwery. To gwarantuje, że tylko Ty masz dostęp do swoich rzeczy. Jeśli masz wątpliwości czy chcesz od razu zapłacić za tę aplikację, możesz najpierw pobrać jej bezpłatną wersję i zobaczyć możliwości. Możesz uaktualnić swoją aplikację do wersji pro w dowolnym momencie poprzez zakup w aplikacji.

 

Best Secret Folder.

Cena: Za darmo [Pobierz]

Best Secret Folder to aplikacja, która nie ma żadnych dodatków. Dodajesz zdjęcia lub filmy, które chcesz zabezpieczyć, lub możesz użyć samej aplikacji do nagrywania. Rozmieść je w grupach lub albumach i chroń za pomocą hasła. Aby wprowadzić w błąd intruza, możesz użyć opcji która pokaże fałszywe filmy. Aplikacja nie obsługuje wyłącznie nośników wizualnych. Może chronić również notatki i inne ważne pliki.

Best Secret Folder pozwala na dodawanie ukrytych wiadomości. Co więcej, jego unikalna funkcja zabezpieczenia telefonu pozwala zachować kontrolę nad intruzami, włączając alarm. W ten sposób dowiesz się, kiedy nieautoryzowane osoby próbują uzyskać dostęp do Twoich prywatnych zdjęć.

Utrzymuje rejestr udanych logowań, nieudanych logowań, zmiany pinów. Jeśli logowanie nie powiedzie się cztery razy z rzędu, aplikacja zrobi zdjęcie i lokalizację intruza. Możesz ustawić zdjęcie, datę, godzinę i lokalizację nieudanych prób by zostały wysłane na e-mail.

Możesz tworzyć dowolną liczbę albumów i chronić dowolną liczbę zdjęć lub filmów. W związku z tym aplikacja wymaga funkcji wyszukiwania, aby użytkownicy nie gubili się w morzu zdjęć, filmów, albumów i folderów. Przenoszenie ich z jednego folderu do drugiego jest jednak bardzo łatwe, podobnie jak usuwanie.

Jeśli chcesz uaktualnić aplikację do wersji pro, zwróć uwagę, że folder Best Secret może tylko kopiować prywatne zdjęcia do Dropbox i Google Drive, ale niestety nie będzie można ich przywrócić do aplikacji.

 

Secret Vault Lock Photos Photo.

Cena: Za darmo [Pobierz]

Picture Vaulr Lock Photo Safe

Najlepszym sposobem na ukrycie swoich zdjęć lub filmów przed wzrokiem innych osób jest zablokowanie ich za pomocą Touch ID. Picture Vault oferuje to jako opcję poza klasyczną blokadą PINem. Ikona aplikacji sama w sobie jest niepozorna i nieciekawa, co sprzyja w oszukaniu potencjalnego intruza.

Przesyłanie plików między folderami jest tak łatwe, że można je ustawić jako niewidoczne. Wysyłanie plików przez e-mail lub MMS, sortowanie według daty, typu, rozmiaru lub nazwy jest płynne. Funkcja wyszukiwania umożliwia szybkie wyszukiwanie określonych mediów. Aplikacja ma wbudowany odtwarzacz wideo, dzięki czemu nie musisz wychodzić z aplikacji, aby móc odtwarzać pliki.

Picture Vault obsługuje wielu użytkowników, dzięki czemu możesz efektywniej sortować swoje pliki. Aby urozmaicić oglądanie zdjęć, użytkownicy mogą umieścić muzykę w tle lub tryb przejścia.

Ważne: Program Picture Vault korzysta z serwera do zapisywania tajnych zdjęć lub filmów.

 

Secret Photo Vault – Keepsafe.

Cena: Za darmo [Pobierz]

Oferując sporą listę funkcji, Keepsafe jest liderem w swojej klasie. To nie tylko ukrywanie swoich osobistych zdjęć i filmów, ale także możliwość zachowania kopii ważnych identyfikatorów, licencji i kart kredytowych oraz dokumentów.

Funkcja kamery jest zintegrowana z aplikacją. Bezpieczne wysyłanie przydaje się, jeśli chcesz udostępniać zdjęcia lub filmy przez ograniczony czas. Udostępniony album umożliwia znajomym dostęp do niego. Jeśli zainstalujesz Keepsafe na dowolnej innej platformie niż iOS, będziesz mieć dostęp do swoich plików z dowolnego miejsca.

Keepsafe importuje pliki multimedialne z galerii telefonu i blokuje je za pomocą kodu PIN. Możesz wyczyścić pliki z pamięci telefonu, tylko wtedy, gdy pliki te mają kopię zapasową. W przeciwnym razie całkowicie je stracisz.

Można przypisać unikalne kody PIN do każdego albumu, aby uzyskać dodatkową warstwę ochrony. Private Cloud zapewnia wystarczająco dużo miejsca na przechowywanie do 5000 pozycji. Space Saver kompresuje pliki i zapisuje oryginały w chmurze zamiast korzystać z pamięci telefonu. Trash Recovery pozwala odzyskać usunięte zdjęcia. Niestandardowe okładki albumów pozwalają ustawić miniaturki albumów dla określonego obrazu.  Wersja Keepsafe Pro pozwala na eksportowanie zdjęć z powrotem do iPhone’a. Możesz też korzystać z aplikacji całkowicie bez reklam.

 

Cztery najlepsze aplikacje do ukrywania zdjęć na telefonie iPhone

Mateusz Bauman Piszę o firmie Apple i nie tylko.