Cooler Master Cube Stand. Kolejna podstawka dla iPada
0

Cooler Master Cube Stand. Kolejna podstawka dla iPada

0

Cooler Master Cube Stand Cooler Master wprowadził do sprzedaży uniwersalną podstawkę dla tabletów – Cube Stand. Urządzenie oferuje wygodną i bezpieczną pracę z praktycznie wszystkimi dostępnymi na rynku modelami o przekątnej ekranu od 7 do 11 cali. Dlatego śmiało go można używać z iPadem.

Konstrukcja Cube Stand
, bazująca na zawiasach, pozwala na płynną regulację ustawienia urządzenia. Ponadto możliwe jest także całkowite złożenie podstawy, co przekłada się na jej łatwy transport. Uchwyt Cube Stand gwarantuje bezproblemową instalację praktycznie dowolnego tabletu, o przekątnej ekranu od 7 do 11 cali, zarówno w pozycji horyzontalnej jak i wertykalnej. Ponadto szerokie opcje regulacji kąta nachylenia, aż do 135? umożliwiają znalezienie optymalnego ustawienia tabletu zapewniającego np. komfortowe oglądanie filmu.

Cooler Master Cube Stand

Cube Stand, podobnie jak pozostałe produkty mobilne Cooler Master, wykonany jest z aluminium. Dzięki temu podstawa wyróżnia się solidną konstrukcją oraz ciekawym wyglądem. Cooler Master zastosował także gumowe wykończenia elementów podtrzymujących, dzięki czemu zyskujemy pewność ochrony obudowy tabletu przez przypadkowymi zarysowaniami. Dodatkowym plusem takiego rozwiązania jest znacznie stabilniejsze oparcie urządzenia na podstawie. Kolejnym atutem Cube Stand są regulowane uchwyty zapewniające swobodne podpięcie do tabletu kabla zasilającego. Na koniec warto jeszcze wspomnieć o gumowych nóżkach, które odpowiadają za stabilne i bezpieczne ustawienie podstawy Cooler Master na dowolnej powierzchni.

Cena wynosi 219 zł brutto. Dla użytkowników iPada nie będzie to jakiś wielki wydatek, prawda?

Oceń post
Michał Gruszka Jestem twórcą i założycielem APPLEMOBILE. Byłem dziennikarzem technologicznym i redaktorem w czasach, gdy prasa była głównym źródłem informacji. Dziś, oddany pasji pisania, tworzę głównie dla własnej przyjemności. Krytyczny fan Apple.

SKOMENTUJ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *