Samsung oskarża Apple o naruszenie praw autorskich! iPad 4 i iPad Mini także mogą znaleźć się w pozwie?
0

Samsung oskarża Apple o naruszenie praw autorskich! iPad 4 i iPad Mini także mogą znaleźć się w pozwie?

0

AppleWczorajszego dnia, Samsung poprosił sąd o dodanie do pozwu złożonego przeciwko Apple, który dotyczy oczywiście łamania praw patentowych, kolejnych dwóch urządzeń. Chodzi tutaj o iPada czwartej generacji oraz iPada Mini. Jeżeli sąd przystanie na prośbę Sammy?ego, wtedy lista urządzeń działających na iOS będących pod ostrzałem, zdecydowanie się zwiększy.

Co chce osiągnąć Samsung? Z pewnością odbić się po porażce w sprawie sierpniowej, kiedy to na rzecz Apple musiał przekazać ponad miliard dolarów. Jak będzie to możliwe do osiągnięcia? Między innymi poprzez patenty mówiące o dwóch bezprzewodowych technologiach, dotyczących między innymi UMTS oraz WiFi, które wykorzystywane są zarówno w iPadzie 4, jak i iPadzie Mini.

Najnowsze produkty firmy spod znaku nadgryzionego jabłka dołączyłyby więc do iPhona 5, iPoda touch oraz wcześniejszych wersji iPada. Sprawa zaplanowana jest jednak dopiero na 2014 i rozpocznie się najwcześniej za półtora roku! Oznacza to więc, że w przeciągu najbliższych kilkunastu miesięcy, Samsung będzie w stanie wymyślić jeszcze sporą ilość nowych produktów Apple, które można będzie oskarżyć o kopiowanie patentów..

Oceń post

SKOMENTUJ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *