COOKOO. Analogowy zegarek komunikujący się z urządzeniami z iOS 5 i iOS6
1

COOKOO. Analogowy zegarek komunikujący się z urządzeniami z iOS 5 i iOS6

1

zegarek cookooW ofercie firmy Alstor pojawiło się kolejne rozwiązanie dedykowane dla użytkowników produktów firmy Apple. Zegarek COOKOO korzysta z technologii Bluetooth 4.0 LE, dzięki czemu umożliwia bezprzewodową obsługę wybranych funkcji smartfonów, tabletów i odtwarzaczy.

Zegarek jest kompatybilny z iPhone 5, iPhone 4S, iPad (3 i 4 generacji). Po zainstalowaniu dostępnej bezpłatnie w App Store aplikacji COOKOO użytkownik może wybrać, które powiadomienia chce otrzymywać oraz jak będą one sygnalizowane – wibracjami czy dyskretnym dźwiękiem. Zegarek może wyświetlać powiadomienia o:
? połączeniach przychodzących,
? połączeniach nieodebranych,
? wiadomościach z Facebook?a,
? przypomnieniach z kalendarza,
? niskim poziomie baterii,
? utracie zasięgu.

COOKOO został dodatkowo wyposażony w przycisk, który umożliwia znalezienie telefonu, zdalne zrobienie zdjęcia, zameldowanie się na Facebook?u lub oznaczenie swojej lokalizacji na mapie.

COOKOO nie wymaga ładowania, jest odporny na zarysowania oraz wodę – do 5ATM. Zegarek jest dostępny w dwóch kolorach – białym i czarnym.

Aplikacja COOKOO jest wciąż rozwijana i już wkrótce będą dostępne nowe urządzenia, z którymi zegarek będzie kompatybilny, a także nowe funkcje – np. sterowanie odtwarzaniem muzyki, budzik, stoper. Powiadomienia o otrzymanych e-mailach oraz wiadomościach sms będą dostępne po wprowadzeniu tych funkcji w nowej wersji iOS.
Zegarek COOKOO jest już dostępny w większości sklepów w całym kraju. Sugerowana cena detaliczna wynosi 399 zł.

Mi się to bardzo podoba 😀 A Wam?

Szczegółowe informacje, dotyczące zegarka COOKOO, można znaleźć na stronie www.icorner.pl.

Oceń post
Michał Gruszka Jestem twórcą i założycielem APPLEMOBILE. Byłem dziennikarzem technologicznym i redaktorem w czasach, gdy prasa była głównym źródłem informacji. Dziś, oddany pasji pisania, tworzę głównie dla własnej przyjemności. Krytyczny fan Apple.

Comment(1)

SKOMENTUJ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *