Nowa wersja aplikacji morizon.pl na system iOS
0

Nowa wersja aplikacji morizon.pl na system iOS

0

Morizon.pl na iOSAplikacja mobilna morizon.pl, jako pierwsza polska aplikacja pozwalająca na szukanie nieruchomości z całej Polski, dostępna jest dla użytkowników urządzeń iPhone i iPad aż w 6 wersjach językowych. Aktualizacja umożliwi pobranie aplikacji oraz przeglądanie ofert nieruchomości z Polski także osobom z zagranicy.

Od 10 grudnia, aplikacja mobilna wyszukiwarki nieruchomości morizon.pl, przeznaczona na urządzania z systemem iOS, dostępna jest aż w sześciu wersjach językowych – polskiej, angielskiej, niemieckiej, francuskiej, hiszpańskiej oraz włoskiej. Aplikacja daje możliwość przeszukiwania bazy serwisu, liczącej aktualnie ponad milion ogłoszeń ofert sprzedaży i wynajmu nieruchomości od osób prywatnych, deweloperów i biur nieruchomości, także obcokrajowcom.

Zaktualizowana wersja aplikacji mobilnej ?Morizon – nieruchomości? została dostosowana również do systemu iOS 6 i działa poprawnie na wszystkich modelach iPhone’a, w tym na najnowszym iPhone 5. Nowa wersja aplikacji dostępna jest do pobrania w iTunes lub na stronie: www.morizon.pl/mobile.

Oceń post
Michał Gruszka Jestem twórcą i założycielem APPLEMOBILE. Byłem dziennikarzem technologicznym i redaktorem w czasach, gdy prasa była głównym źródłem informacji. Dziś, oddany pasji pisania, tworzę głównie dla własnej przyjemności. Krytyczny fan Apple.

SKOMENTUJ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *