0

Gorilla Glass 3 w kolejnej generacji iUrządzeń?

0

Gorilla GlassW zeszły czwartek, firma Corning, znana przede wszystkim z produkcji Gorilla Glass dla urządzeń mobilnych, zaprezentowała najnowszą, trzecią już generację swojego produktu. Według zapewnień, ma być on jeszcze mocniejszy, jeszcze wytrzymalszy i jeszcze odporniejszy na wszelkiego rodzaju zadrapania!

Więcej szczegółów na temat Gorilla Glass 3 z pewnością ujawnionych zostanie w czasie targów CES 2013 odbywających się w Las Vegas, gdzie Corning zaprezentować chce także specjalne kable, możliwe do zastosowania w protokołach takich jak przykładowo Thunderbolt.

Dzięki unikatowej technologii, szkło goryla ma być trzy razy bardziej odporne na zarysowania od wcześniejszej wersji, którą znajdziemy w najnowszych iPadach oraz iPhone’ach. Firma twierdzi jednocześnie, że około 40% mniej rys powstających na wyświetlaczu, będzie zauważalna dla ludzkiego oka.

Chociaż informacja ta nie została przez nikogo oficjalnie podana, w sieci pojawiły się pogłoski, że jednymi z pierwszych urządzeń, które skorzystają z Gorilla Glass 3 będą iPhone?y oraz iPady kolejnej generacji. 

Oceń post

SKOMENTUJ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *